دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
رستمیان
بیشتر عمر دولت یازدهم به جلسات و اقدامات سمبلیک گذشت تا اقدامات عملی
قم فردا: نماینده مردم سلسله و دلفان با اشاره به این که دولت به حالت شعاری با موضوع اقتصاد مقاومتی برخورد کرده است،‌ گفت: بیشتر عمر دولت یازدهم به برگزاری جلسات و اقدامات سمبلیک گذشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نارضایتی رهبر معظم انقلاب اسلامی از عملیاتی شدن شعار اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: به نظر می‌رسد دولت بیشتر به حالت سمبلیک و شعاری با موضوع اقتصاد مقاومتی برخورد کرده است.

وی فاصله عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی را با توقعات مردم در زمینه ایجاد اشتغال و رفع رکود بسیار خواند و اظهار داشت: دولت باید به گونه عملیاتی‌تر و جهادی‌تر به این مقوله می‌پرداخت.

رستمیان گفت: در اغلب استان‌های کشور هر چند که موفقیت‌های کوچکی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی به دست آمده است اما به «امهات» نرسیده است. 

وی کارنامه دولت در حمایت از تولید ملی و جلوگیری از کالای قاچاق را ناموفق خواند و خاطرنشان کرد: هر چند که تلاش‌های دولت را نادیده نمی‌گیریم اما باید تصریح کنیم که بیشتر عمر این دولت به برگزاری جلسات و اقدامات سمبلیک گذشته است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید در حمایت از تولید داخلی و طرح‌های زودبازده و بازار داخلی عملیاتی‌تر اقدام می‌کرد، گفت: در کل از عملکرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی راضی نیستیم و معتقدیم که موفقیت‌های لازم را به دست نیاورده است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .