يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
کارشناسی داوری علیه سرمربی پیکان!
قم فردا: کارشناس داوری فوتبال ایران ادعا می کند تمام تصمیم های تیم داوری بازی پرسپولیس- پیکان در مورد اتفاق های آخر بازی درست بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رضا غیاثی در مورد جنجال های آخر بازی توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه آن را می خوانید:

*بازی به خوبی درحال پایان بود وسیدعلی ویارانش میرفتند که یک قضاوت خوب راتمام کنند که به یکباره با رفتار زشت وغیر ورزشی بعضی از بازیکنان دروقتهای اضافه همه چیز بهم ریخت. پس از آن که در وقت های اضافه گل دوم پرسپولیس توسط طارمی به ثمر رسید، در حالیکه تلویزیون درحال نشان دادن شادی بعداز گل بازی ونشان دادن شادی طارمی بود معلوم نشد که در وسط زمین چه اتفاقی بین بازیکنان رخ داد ویا چرا مجیدجلالی به داخل زمین آمد وبه چه چیزی اعتراض داشت.


*وقتی دوربین به بازی برگشت وصحنه گل را تکرار کرد در گوشه از تصویر یکی از بازیکنان پیکان دیده میشد که به زمین افتاده شاید بازیکنان پیکان ومربی شان توقع داشتند که بازیکن پرسپولی توپ را برای بازی جوانمردانه به خارج زمین میزد وچون نزد گل به ثمر رسیده است.  ظاهراً در صحنه بعد طارمی باگذاشتن انگشت به روی بینی اش آنها را به سکوت دعوت کرد که بازیکن شماره هفت پیکان بارانی با زدن یک توی سری به او جوابش را داد.


*درادامه همگان شاهد شهامت کمک داور اول بازی سجاد طوری بودند او به نزدیکی داور رفت وراهنمایی های لازم را به داور کرد داور هم بلافاصله به آنها توجه کرده وابتدا بارانی را از بازی اخراج کرد بعد به طارمی اخطار داد وسپس مجید جلالی را برای ورود به میدان واعتراض که اصطلاحاً به آن رفتار غیر مسئولانه میگویند از بازی اخراج کرد تمامی این تصمیمات درست وقانونی بود.

 

درجریان بازی هم بازیکنان حداقل در دوصحنه بعد ازبرخورد توپ به دست معتقد به پنالتی بودند که ادامه بازی تصمیم درستی از سوی داور بود.


داور در دقیقه ٨٠  به بازیکن شماره ٥ پیکان برای خطا روی طارمی اخطار داد این بازیکن بلافاصله مرتکب یک رفتار غیر ورزشی در اعتراض به تصمیم داور شد که باید یک اخطار دیگر هم میگرفت واز بازی اخراج میشد که داور با او تعامل کرد واخراجش ننمود.

 

روی هم رفته میتوان قضاوت تیم داوری را بیطرفانه وقابل قبول ارزیابی کرد.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .