پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
بازیکن پرسپولیس که دستش به جام نخورد!
قم فردا: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره برگزاری مراسم جشن قهرمانی تصریح کرد: مراسم با نظم بود اما در انتها کمی شلوغ شد که همه ناراحت شدند. من به عنوان یک بازیکن دستم به جام نخورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، وحید امیری درباره  قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد:  یک سال زحمت کشیدیم تا به قهرمانی رسیدیم.  اکنون که هواداران‌مان خوشحال هستند  من هم خوشحالم که توانستیم جام بیاوریم. امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: خدا را شکر  که نتیجه زحماتمان را گرفتیم. حمایت هواداران که همیشه پشت ما بودند، به ثمر نشست و ما قهرمانی را به آنها هدیه می‌کنیم. امیدوارم این موفقیت‌ها مستمر باشد.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره رویارویی با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما هنوز یک بازی خانگی داریم و یک دیدار دیگر ما مقابل الهلال است که می‌توان گفت شرایط برابری با این تیم داریم. کار ما مقابل الهلال سخت است، اما هیچ کاری نشد ندارد. این نتیجه نگرفتن ما در آسیا هم اتفاقی بود. ما با تمام وجود به مصاف الهلال می‌رویم و هرچه شد لطف خداست.
امیری در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهاد خارجی دارد یا نه، بیان کرد: من قرارداد دو ساله با پرسپولیس بسته‌ام و تا پایان قراردادم سرباز این تیم خواهم بود.
وی در باره اینکه اگر پیشنهاد خیلی خوب خارجی رسید آیا قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس فسخ می‌کند یا نه، گفت: پیشنهادی از سوی تیمهای خارجی دریافت نکردم اما هرچه باشگاه صلاح بداند، همان خواهد شد.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره برگزاری مراسم جشن قهرمانی تصریح کرد: مراسم با نظم بود اما در انتها کمی شلوغ شد که همه ناراحت شدند. من به عنوان یک بازیکن دستم به جام نخورد.
امیری در مورد شوخی بازیکنان پرسپولیس با وی در برنامه نود خاطر نشان کرد: اشکالی ندارد چر اکه این اتفاق رخ داده است. ما با هم برادر هستیم. امیدوارم برادری خود را در بیرون زمین هم نشان بدهیم. همان‌طور که با قدرت در زمین کنار هم پیش می‌رویم، همیشه کنار هم بمانیم.

 

انتهای پیام/

منبع : افکار نیوز
برچسب ها : وحید امیری
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .