چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
طارمی: هانی به شدت گریه می‌کرد، روح هادی شاد نیست
قم فردا: مهدی طارمی از راه ندادن فرزند هادی نوروزی جهت شرکت در مراسم جشن قهرمانی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهدی طارمی پس از پایان جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: یک سال تلاش کردیم جام را کسب کنیم که آن را تقدیم خانواده نوروزی و هانی فرزند هادی بکنیم. به جای ورزشکاران و خانواده نوروزی، سیاسیون در مراسم اهدای جام حضور داشتند. متاسفم از این بابت. همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌انداختند. یکی می‌گوید فدراسیون مقصر است یکی می‌گوید یگان ویژه. هانی به شدت در حال گریه بود و من نمی‌دانم چه کسی مقصر است. به ما گفتند یگان ویژه اجازه نداده که هانی و پدر بزرگش پیش ما بیایند در هر صورت برای این یگان ویژه متاسفم. مگر یک بچه 10 ساله می‌خواهد چه کار کند که اجازه نمی‌دهند وارد زمین شود؟

طارمی ادامه داد: واقعا خدا را خوش نمی‌آید که دل یک بچه را شکستیم. امروز در حق هانی و هادی نوروزی بی‌معرفتی تمام صورت گرفت. الان باید یک بچه یک هفته تمام گریه کند و همه از هانی و هادی نوروزی صحبت کنند و بعد از یک هفته نیز همه چیز فراموش شود.

مهاجم پرسپولیس با ناراحتی عنوان کرد: وقتی علت عدم حضور هانی نوروزی را جویا می‌شویم همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌اندازند و یک نفر می‌گوید یگان ویژه مقصر بوده و عده‌ای نیز باشگاه را مقصر می‌دانند. تنها کسی که باید در این جشن حاضر می‌بود متاسفانه حضور نداشت و بابت این قضیه برای همه متاسفم.

طارمی خاطر نشان کرد: به اعتقاد من مقصر این اتفاق یگان ویژه است و برای آنها متاسف هستم. این همه آدم در جشن قهرمانی حضور داشتند و فقط حضور یک بچه اضافه بود؟ با عدم حضور هانی در جشن قهرمانی روح هادی نوروزی شاد نیست.

 

انتهای پیام/

منبع : خبر ورزشی
برچسب ها : طارمی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .