پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
سيدجلال: هر شكری خوردند، مرد باشند پايش بايستند!
قم فردا: سیدجلال حسینی، كاپیتان پرسپولیس، یكی از بازیكنان باشخصیت و بی‌حاشیه فوتبال كشورمان است كه علاقه‌ای به جار و جنجال نداشته و ندارد اما به نظر می‌رسد این مرتبه قضیه فرق داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شوخی‌های چند بازیكن پرسپولیس حسابی به سیدجلال برخورده و باعث دلخوری‌اش شده است هرچند پیش از پخش برنامه همبازیانش او را در جریان گذاشته بودند و...

دیروز حوالی ظهر با سیدجلال حسینی، فوتبالیست بااخلاق كشورمان‌، تماس گرفتیم كه شاید بتوانیم او را كمی آرام كنیم اما توپ كاپیتان پرسپولیس پرتر از این حرف‌ها بود.

باور نمی‌كنید گپ و گفت ما با سیدجلال حسینی را بخوانید كه خواندنی است؛

* سید چرا ناراحت شدی؟ به هر حال این‌ها چند تا جوان هستند و...

این كه نمی‌شود هر كاری دل‌شان خواست انجام بدهند، من واقعاً متأسفم كه در برنامه تلویزیونی 90 اسرار و حرف‌های یك خانواده را این‌طور ساده‌لوحانه برملا كردند!

* دلخوری تو از عادل فردوسی‌پور و برنامه 90 است؟

نه، بحث من همبازیان خودم است. كسانی كه در یك خانواده هر روز با هم زندگی می‌كنیم. سفر می‌رویم و در رختكن، زمین تمرین و مسابقه كنار هم هستیم. آیا آدم عاقل خانواده‌اش را جلوی دوربین تلویزیونی مسخره می‌كند؟ اصلاً به چه جرأتی پدر خانواده خود را مسخره كردند؟!

* منظورت برانكو است؟

بله، واقعاً تصاویر زشت و تلخی بود!

* ولی خود برانكو كه بدش نیامد.

ببینید، شما ممكن است در منزل با پدر یا برادر بزرگ خودتان شوخی كنید ولی این شوخی را در ملأعام، جلوی همسایه و كوچه و خیابان هم انجام می‌دهید؟ پدرتان یا برادر بزرگ‌تان را مسخره می‌كنید؟

* حالا چهار تا جوان خواستند شوخی كنند. تو كوتاه بیا سیدجان!

نه! هر شكری خورده‌اند، باید مرد باشند و تا آخر پایش بایستند. این كه نمی‌شود هر دلقك‌بازی جلوی دوربین تلویزیونی و میلیون‌ها بیننده درآورند و بعد... اصلاً ول كن حوصله هیچ‌‌كدام را ندارم!

* شاید انتظار داشتی برانكو هم از تو حمایت كند؟

من انتظاری از هیچ‌كس ندارم. پرسپولیس باشگاه كوچكی نیست. این‌ها لابد نمی‌دانند در چه تیمی توپ می‌زنند و پیراهن چه باشگاهی را بر تن دارند. من خودم را نمی‌گویم اما از آقاكریم (باقری)، علی دایی، علی‌ كریمی و همه بزرگان پرسپولیس یاد گرفتم حرمت بزرگتر و كوچكتر را حفظ كنم. در این باشگاه همیشه احترام و كسوت، حرف اول و آخر را زده است. من هنوز هم وقتی علی‌آقا كریمی به اردو می‌آید و او را می‌بینم، به احترامش بلند و تا كمر خم می‌شوم. این بچه‌ها باید یاد بگیرند احترام بگذارند تا بعدها یك بچه‌ 18 ساله تازه‌وارد هم احترام‌شان را حفظ كند.

* بیشتر از همه از ماهینی و طارمی شاكی شدی. چرا؟

خودشان خوب می‌دانند چه‌كار كردند و پای كارشان هم باید بایستند.

* البته جعفر كاشانی، رضا شاهرودی و برخی پیشكسوتان پرسپولیس هم از تو حمایت كردند.

دست‌شان درد نكند. همین آقارضا شاهرودی یك تریلی اسمش را نمی‌كشید. خیلی از این بچه‌ها انگشت كوچك او نمی‌شوند ولی احترام احمد عابدزاده، مجتبی محرمی و... را داشت. آقارضا خوب می‌داند چه می‌گوید و من هم تا روزی كه در پرسپولیس باشم، سعی می‌كنم وارث خوبی برای عابدزاده، علی دایی، علی كریمی و... باشم. اجازه نمی‌دهم چهار تا بچه به بزرگتر خودشان توهین كنند و كركر بخندند.

* حالا جشن قهرمانی پرسپولیس را با این مسائل به ‌هم نزنید.

جشن قهرمانی سر جای خود و احترام و حرمت‌داری هم جای خود. بالاخره یكی باید به این‌ها یاد بدهد كه اعضای خانواده خودشان را برای خنداندن دیگران آن هم جلوی دوربین‌های تلویزیونی و میلیون‌ها بیننده مسخره نكنند. واقعاً متأسفم و دیگر حرفی برای گفتن ندارم.

 

انتهای پیام/

منبع : خبر ورزشی
برچسب ها : سید جلال حسینی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .