سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم:
دو کتاب بین‌المللی بریل امروز در قم رونمایی می‌شود‌
قم فردا: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم ‌با بیان اینکه جشن مبعثگفت: ‌دو کتاب بریل که بین‌المللی هستند با حضور حجت‌الاسلام حیدری ابهری نویسنده کتاب پیامبر و قصه‌هایش و محمد مثل گل بود، رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام عطاالله جباری با اشاره به برگزاری جشن عید مبعث برای کودکان و نوجوانان اظهار داشت: این جشن با عنوان ما کودکان پیامبر را دوست داریم برگزار می شود و با هدف آشنایی و انس کودکان و نوجوانان با پیامبر مهربانی ها می باشد.

وی بیان کرد: در این جشن که در سالن همایش های کتابخانه تالار غدیر کتابخانه‌های عمومی برگزار می شود از دو کتاب بریل که بین المللی هستند با حضور حجت الاسلام حیدری ابهری نویسنده کتاب پیامبر و قصه هایش و محمد مثل گل بود، رونمایی می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم معرفی و اهدای کتاب به کودکان و نوجوانان را یکی دیگر از برنامه های این جشن عنوان کرد و افزود: این کار با هدف آشتی این عزیزان با کتاب و تشویق به کتابخوانی انجام می شود.

جباری با بیان اینکه قم قطب تولید کننده کتاب های بریل به سراسر کشور است،گفت: تولید کتاب بریل و ارسال آن به بخش نابینایان کتابخانه های عمومی سراسر کشور با هدف ایجاد امکان مطالعه و فرصت کتابخوانی برای روشندلان عزیز می باشد.

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .