پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با قم فردا:
کرباسچی با آن گذشته مفتضحش نمی‌تواند خدشه‌ای به جایگاه مدافعان حرم وارد کند
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که مردم مدافعان حرم را بیش از قهرمانان جنگ تحسین می‌کنند، گفت: کرباسچی با آن گذشته مفتضحش نمی‌تواند خدشه‌ای به جایگاه مدافعان حرم وارد کند.

احمد علیرضابیگی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بابیان این‌که نباید از فرصت انتخابات برای تخریب ارزش‌ها استفاده کرد، اظهار داشت: در انتخابات و شرایطی که فراهم می‌شود این امکان را ایجاد می‌کند که هم کاندیداها و هم هواداران آن‌ها قدری تعلقات قلبی خودشان را بیشتر اظهار کنند.

وی ادامه داد: این اظهارنظرها باعث می‌شود که امکان قضاوت بیشتر برای مردم فراهم شود و درواقع ویژگی ایام تبلیغات انتخاباتی است علیرضابیگی افزود: طبیعتاً این موضوع آفت‌هایی هم دارد و اظهارات ناصوابی هم برخی افراد انجام می‌دهند که با واکنش‌های اجتماعی روبرو می‌شود و با انعکاس آن در جامعه مردم نیز واکنش منفی خودشان را نشان می‌دهند.

وی بابیان این‌که مردم این حرکت‌ها و اقدامات را نمی‌پسندند، ابراز داشت: این موضوع در قضاوت مردم بر روی کاندیداها و هواداران آن‌ها تأثیر خواهد گذاشت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با محکوم کردن بداخلاقی‌های انتخاباتی گفت: این اتفاقات از روی جهل و ناآگاهی است در مورد اشخاصی مانند آقای کرباسچی که نسبت به ساحت مدافعان حرم بی‌حرمتی کرده یا تلاش کرده که جایگاه و منزلت آن‌ها را در بین مردم مورد خدشه قرار دهد به‌مانند آب در هاونگ کوبیدن است.

وی ادامه داد: مردم مدافعان حرم را بیش از قهرمانان جنگ تحسین می‌کنند نمونه آن استقبال مردم همدان از شهید همدانی که از ایشان به‌مانند یک قهرمان بزرگ استقبال کردند و این ارج‌وقربی که در بین مردم سراسر ایران دارد مثال‌زدنی است.

علیرضابیگی افزود: افرادی مانند کرباسچی با آن گذشته مفتضحشان نمی‌توانند به این جایگاه خدشه وارد کنند بلکه آبروی خودشان را می‌برند.

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : کرباسچی , قم فردا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .