سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
مدیر روابط عمومی سوهان خودکار خبر داد
بسترسازی صادرات سوهان به کشورهای اروپایی و آمریکایی
مدیر روابط عمومی سوهان خودکار از بسترسازی برای صادرات سوهان به کشورهای اروپایی و آمریکایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مجتبی نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ظرفیت‌های تولید سوهان در استان قم را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: سوهان خودکار بیش از نیم قرن تجربه تولید و عرضه سوهان در کشور را دارد و با تنوع بسته بندی و تولید توانسته رضایت‌مندی مشتریان را جلب کند.

وی با بیان اینکه امروز سوهان از یک سوغات فراتر رفته و به عنوان یک شیرینی مهم در سبد غذایی مردم قرار دارد افزود: با توجه به حضور خیل عظیم زائران در شهر قم در محدوده حرم مطهر و مسجد جمکران شاهد عرضه سوهان بی کیفیت هستیم در حالی که نیاز است به دلیل استفاده از مواد اولیه فاقد کیفیت لازم با این افراد برخورد شود.

مدیر روابط عمومی سوهان خودکار با اشاره به رقابت ناسالمی که در صنعت سوهان به دلیل تراکنش مالی مناسب آن وجود دارد اظهار کرد: همین امر موجب شده برخی با استفاده از مواد بی کیفیت به دنبال کسب سود بیشتر باشند و این مساله سود برندها را به دلیل استفاده از مواد مرغوب کاهش داده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز شناخت بهتری نسبت به سوهان‌های مرغوب پیدا شده است گفت: یکی از مواردی که امروز از اهمیت ویژه ای برخوردار است بحث صادرات سوهان به شهرها و کشورهای دیگر بوده که به دنبال تحقق این مساله هستیم.

نوری استفاده از ظرفیت مجتمع‌های بین‌راهی برای عرضه سوهان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: با وجود این ظرفیت مناسب، اما باز هم برخی از عدم آگاهی مردم استفاده کرده و از اعتماد مشتری سوء استفاده می‌کنند.

وی استفاده از بستر اینترنت برای عرضه محصولات سوهان در کشور آمریکا را یادآور شد و افزود: در این زمینه با استفاده از بستر سایت ها عرضه محصولات را دنبال می کنیم و پیگیر هستیم که در اروپا نیز چنین زمینه ای ایجاد شود که به عنوان پایلوت در کشور بلاروس اقدامات اولیه صورت گرفته است.

مدیر روابط عمومی سوهان خودکار اولویت‌های تولید این صنعت را مورد تاکید قرار داد و گفت: تولید سوهان بدون شکر یکی از اولویت‌های سوهان خودکار است که می‌توان از این ظرفیت برای عرضه بیشتر سوهان خصوصا در کشورهای حاشیه خلیج فارس استفاده کرد.

وی در پایان با اشاره به وجود سه شعبه عرضه سوهان خودکار در شهر قم بیان کرد: ما به دنبال افزایش نیروهای انسانی و همچنین صنعتی سازی تولید سوهان هستیم تا بتوانیم عرضه مطلوب تری را در سطح ملی و بین‌المللی داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : سوهان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .