پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
رسانه های دولت و سیاست یک بام و دو هوا؛ موسم انتخابات و موعدِ توجه منافقانه به سخنان مراجع
کانال های حامی دولت به هر موضوعی متوسل می شوند تا خط فریب خود را ادامه داده و با انحراف در تصمیم مردم برای خود رای کسب کنند، در این لحظات که از رای مخالفان و معاندان نظام جمهوری ناامید شده اند دم از حمایت مراجع و علما از دولت می زنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در لحظات باقی مانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پیچیده شدن پرونده دولت حرف، مشاهده می شود که کانال های حامی دولت به هر موضوعی متوسل می شوند تا خط فریب خود را ادامه داده و با انحراف در تصمیم مردم برای خود رای کسب کنند.

رسانه های حامی دولت در این لحظات که از رای مخالفان و معاندان نظام جمهوری ناامید شده اند دم از حمایت مراجع و علما از دولت می زنند، کسانی که تا دیروز در هیئت اپوزیسیون علیه نظام و انقلاب سخن پراکنی می کردند و تهمت و افترا به نظام و مسئولان می زدند حال که عرصه را تنگ دیده اند در تبلیغات گسترده خط خبری حمایت مراجع و علما را کلید زدند.

شاعری گفت: قافیه به تنگ آید شاعر به جنگ آید! افرادی که فقط در حد حرف و یک دیدار معمولی نسبت به مراجع ابراز ارادت می کنند اما در عمل هرچه علمای دین از بهبود وضعیت معیشت گفتند و خواستار رفع مشکلات شدند آن را نادیده گرفتند، با یک لبخند از آن عبور کردند و منتقدان دلسوز نظام اسلامی را به بدترین روش ها مورد عتاب قرار داده و حتی برخی از حامیان دولت حق دخالت مراجع را سلب کردند.

اگر نگاهی مواضع نظریه پردازان حامی دولت داشته باشیم به خصوص افرادی نظیر سریع القلم ، واضح و روشن است توسعه غربی را بر اندیشه اسلامی در حکومت داری اولویت قرار می دهند و دغدغه دین مداری و پیاده سازی اسلام را در جامعه ندارند.

باید به این افراد گفت که قسم حضرت عباس(ع) را باور کنیم یا دم خروس تان را که از هر طرف بیرون زده است.

انتهای پیام/

برچسب ها : انتخابات
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .