چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت
حمایت اهالی رسانه قم از حجت‌الاسلام رئیسی
جمعی از اهالی رسانه قم با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در بیانیه صادر شده از سوی اهالی رسانه قم آمده است: «انتخابات، یکی از آن زمینه‌هایی است در کشور که [هم] می‌تواند مایه‌ اعتلاء و آبرو بشود، هم می‌تواند مایه‌ ضعف و سستی و ایجاد مشکلات بشود؛ انتخابات این‌جوری است. اگر مردم شرکت کنند، با نظم شرکت کنند، با اخلاق حرکت بکنند، حدود اسلامی را رعایت بکنند، قانون را همه رعایت بکنند، این مایه‌ی آبرو و عزّت نظام جمهوری اسلامی است»(مقام معظم رهبری، 20/ 2/ 96)

چنان همیشه انتظار می‌رود، مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی با عنایت خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت بقیة‌الله الاعظم (ارواحنا له الفداه) و همچنین با لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» با حضور پرشور و انقلابی خود در انتخابات 29 اردیبهشت بار دیگر نقشه شوم استکبار جهانی را نقش برآب، چشم طمع آنان را کور کرده و عظمت ملت ایران را به جهانیان نشان دهند و با انتخاب نامزد اصلح موجبات تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی، عدالت اجتماعی، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و رشد و پیشرفت کشور را فراهم کنند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: در این برهه حساسی که قرار گرفته‌ایم مشارکت بالای مردمی و انتخاب شایسته‌ترین فرد قطعا ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد بود. به دولتی نیازمند هستیم که همپای مردم ایران، انقلابی باشد و ترس در دل راه ندهد و تمام مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را با عمل انقلابی و با تکیه بر توان و ظرفیت‌های داخلی چاره سازی کند. بتواند عزت و کرامت ملت ایران را حفظ کند و بیش از پیش در تعامل با دنیا اقتدار امت اسلامی را به نمایش بگذارد. به دنبال مبارزه با فقر و فساد و تبعیض باشد و با تکیه بر پاکدستی دولتمردان انقلابی، دست چپاولگران حقوق مردم را کوتاه کرده و آینده‌ای روشن را برای جوانان این مرز و بوم نمایان سازد.

در این بیانیه تاکید شده است: ما اهالی رسانه‌ استان قم، حضرت حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را کاندیدای اصلح و شایسته نظام جمهوری اسلامی می‌دانیم و معتقدیم که ایشان واجد ویژگی‌هایی است که می‌تواند عزت و کرامت ملت ایران را برگرداند و با همت و کار جهادی از سد مشکلات بگذرد. از تمام دلسوزان انقلاب اسلامی و کسانی که به میهن عزیزمان عشق می‌ورزند می‌خواهیم در انتخابات شرکت کنند و با انتخاب "سید ابراهیم رئیسی" به تمام "نمی‌شود"ها،" نمی‌توانیم"ها و "نداریم"ها پایان دهند و دولت خستگان را به استراحت بفرستند و کار با به دست کسانی بسپارند که شایستگی نمایندگی ایران اسلامی را داشته باشند.

 اصحاب رسانه استان قم:

حسین محمدرضایی، احمد نامداری، سید جواد اشرفی، حسین طالبعلی، سید سعید سید هاشمی، سید علی پورطباطبایی، فخرالدین یوسف پور، سعید آقایی، محمد حسین همتی نژاد، محمد حسین رضایی، محمد رفیعی موحد، مهدی بخشی، امیر حسامی‌نژاد، حجت کهیاری، اصغر شهبازی، فاطمه ندیری، زینب حیدری، مریم فتحی پناه، فاطمه پناهی فر، سیدمصطفی نجفی، احسان اشرفی، امیر عاطفی‌پور، علی شعبانی، وحید عزیزی، محمدجواد عسگری، سید حجت موسوی، محمد بروجردی، عباسعلی محمدی مطلع، موحده السادات موسوی، محمد علی مطهری، مسعود فراهانی، ناصر بخشی‌نیا، مسعود بخشی‌نیا، سید زهرا موسوی، حسن محمدی مطلع، مرضیه مهدیلو، علی سامانلو، فاطمه جمال‌زاده، محمدرضا آقاباقری، کمال لطفی، علیرضا استادیان، حسن صحرایی، علی اسفندیار، محمد جعفری، احمدرضا عابدی‌پور، عباس قاسم پور، سید محمدرضا میرقادری، محمدحسین کشکولی، محمدرضا خادم، مالک شریعت ناصری، مصطفی منفرد، حسین فلاح مراد، میثم صدیقان، علی‌اصغر خواجه الدین، حسین عجمی، حمزه عباسی، وحید کوچک‌زاده، محمدمصطفی رستمی، محسن قائمی امیری، اکتای بهمنی، محمد قمین، عباس قاسم‌پور، محمدباقر محجوب، احسان قنبری، مصطفی مهدوی‌روش، حسین ثالث، حسام‌الدین حیدری.

 انتهای پیام/

برچسب ها : انتخابات
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .