پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
تأکید علما و فضلا برای حضور حداکثری مردم در انتخابات؛
حضور در انتخابات توطئه های دشمنان را برهم می زند/حضور پرشور مردم در انتخابات ضریب امنیت و اقتدار کشور را بالا می برد
علما و فضلا بر حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری تاکید کردند و گفتند که این حضور توطئه های دشمنان را برهم می زند و ضریب امنیت و اقتدار کشور را بالا می برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا فردا جمعه 29 اردیبهشت ماه به طور هم‌زمان  ساعت 8 صبح در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در خصوص حضور در انتخابات این جمله از رهبری بس که فرمودند «اگر می خواهیم اُبهت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی حفظ شود و مصونیت آن باقی بماند، باید همه در انتخابات شرکت کنند؛اگر چنانچه در انتخابات کوتاهی شود و عواملی زمینه ساز یأس مردم شوند، قطعاً کشور لطمه خواهد خورد و هر فردی هم که در این لطمه سهیم باشد، در پیشگاه پروردگار مسئول خواهد بود؛ اگر به لطف خداوند، این همت و اراده در مردم، با همین شدت و ابهت ادامه پیدا کند، دشمن هرگز نخواهد توانست در مقابل ملت ایران، هیچ غلطی انجام دهد».

از طرفی هم بزرگان و شخصیت های دینی در سخنان خود تاکید کردند، مردم با حضور حماسی و یکپارچه خود در انتخابات 29 اردیبهشت ماه، به نامزدهای اصلح رأی دهند.

حضور در انتخابات توطئه های دشمنان را برهم می زند

آیت الله مرتضی مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ نگار، با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه،  اظهار داشت: همه آحاد کشور وظیفه دارند با شور و اشتیاق در انتخابات شرکت کنند تا با انتخاب کاندیدای اصلح موجب اقتدار و عظمت نظام شوند.

وی ادامه داد: انتخابات برای تعیین سرنوشت این نظام یک وظیفه دینی و شرعی نیز محسوب می شود و باید برای جلوگیری از تخریب و توطئه دشمن پای صندوق های رأی بیاییم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه دشمنان با توطئه های مختلف به دنبال آسیب زدن به نظام هستند ، گفت: ملت ایران به پشتوانه رهبری و ولایت فقیه در همه صحنه های انقلابی حضور داشته و در برابر همه دشمنی ها ایستاده اند و با حضور در انتخابات نیز از انقلاب و نظام اسلامی صیانت می کنند.

وی خاطر نشان شد: امنیت کشور در گرو حضور گسترده در این صحنه انقلابی است و نظام را تقویت و دشمنان را مأیوس می کند.

حضور پرشور مردم در انتخابات ضریب امنیت و اقتدار کشور را بالا می برد

همچنین آیت الله عباس کعبی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه، اظهار داشت: بدون تردید حضور حماسی ملت در پای صندوق‌های رأی و انتخاب آگاهانه و توأم با بصیرت آن ها، موجب افزایش ضریب امنیت و اقتدار کشور در دنیا و رشد و شکوفایی در ابعاد مختلف می گردد.

وی ادامه داد: کاندیداها باید در کنار بحث و تبلیغات خود زمینه های حضور آگاهانه و پرشور مردم و نسل جوان در انتخابات را نیز فراهم کنند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به بیانات رهبری که مهم اصل حضور مردم است، گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب هر کس، دل در گرو اعتلای این کشور و نظام اسلامی دارد، باید در انتخابات شرکت کند و همان طور که معظم له فرمودند، مهم اصل حضور مردم است.

مردم با حضور پرشور مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل خواهند زد

از طرفی آیت الله محسن فقیهی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه، اظهار داشت: مسئله امنیت کشور و تقویت آن، مرهون شرکت گسترده مردم در عرصه انتخابات است.

وی ادامه داد: مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن ها آمریکا و اسراییل جنایتکار می زنند.

مرد با حضور در انتخابات برنامه های دشمنان را باطل می کنند

همچنین حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه، اظهار داشت:شور و شعور انتخاباتی مردم نسبت به قبل بیشتر شده است و به دنبال این مسئله هستند که کاندیدای اصلح را با بصیرت بیشتر انتخاب کنند.

وی ادامه داد: انتخابات 29 اردیبهشت ماه یکی از حساس ترین مسائل کشور است که سرنوشت بسیاری از موضوعات در گرو این انتخابات می باشد.

معاون جامعه مدرسین با اشاره به اینکه مردم در این انتخابات، رسالت سنگینی در گزینش فرد اصلح بر دوش دارند، گفت: مردم با انتخاب فرد مناسب در پُست ریاست جمهوری، به سلامت، امنیت، پیشرفت جامعه، کشور و نظام کمک می کنند.

وی اضافه کرد: مردم باید بدانند کشور در چه شرایطی قرار دارد؛ دشمنان در حال طراحی چه برنامه هایی علیه کشور و انقلاب می باشند؛ بنابراین اگر حضور حماسی همراه با شعور، عقلانیت و درایت باشد، قطعاً دشمن به اهداف خود نخواهد رسید.

حجت الاسلام آشتیانی با اشاره به فعالیت دشمن برای ایجاد تفرقه، خاطرنشان شد: دشمن با ایجاد اختلاف، تنش، دامن زدن به تفرقه قومی و مذهبی، مشکلات در عرصه تولید، اشتغال و بسیار از برنامه ها به دنبال از بین بردن  استقلال، عزت انقلاب و نظام است؛ این‌ها مواردی است که لازم است مردم توجه داشته باشند تا کسی در جایگاه ریاست جمهوری قرارگیرد که بتواند با دشمنان جهاد کند.

 

بر اساس اعلام مسئولان ستاد انتخابات کشور تعداد 56 میلیون و 410 هزار و 236 نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد یک میلیون و 350 هزار و 294 هزار نفر رأی اولی هستند.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .