سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
همسر شهید مدافع حرم:
با شرکت در انتخابات انتقام خون شهدا را بگیرید+تصاویر
قم فردا: همسر شهید سراجی گفت: دشمنان نظام بیشتر از سلاح و بمب و موشک از اتحاد و حضور مردم ایران وحشت دارد با حضور در انتخابات و رای به فرد اصلح می توان در گرفتن انتقام خون شهدا قدمی برداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از  سایت خبری ثامن؛حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای از همان ساعات اولیه صبح کاملاً مشهود بوده به ویژه در صندوق های رای مستقر در امکان مقدسی چون حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران که صف های نسبتاً طویلی به همین خاطر شکل گرفته است.

علما و مراجع معظم تقلید نیز از همان ساعات ابتدایی آرای خود را در صندوق سیار ویژه انداخته و در سخنان کوتاهی بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در راستای حمایت از انقلاب و نظام اسلامی تاکید کردند.

برخی از شخصیت های مهم کشوری همچون دکتر علی لاریجانی و دکتر محسن رضایی نیز با حضور در قم رای خود را به صندوق رای انداخته و حماسه امروز ملت ایران را ستودند.

تنی چند از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم با حضور خود در مدرسه نواب صفوی نیروگاه ، رای خود را به صندوق ریخته و از همه مردم خواستند برای پاسداشت خون مطهر شهدا، حضور پرشور و آگاهانه ای در انتخابات داشته باشند.

عفت سادات رباط جزی همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو بعد از حضور در رای گیری و انداختن رای در صندوق  در گفتگو با خبرنگار ثامن اظهار داشت: از همه آحاد جامعه و امت حزب اللهمی خوهم که در انتخابات شرکت کنند زیرا با حضور همیشگی مردم بیرق شهدا بر  افراشته و عزت انقلاب برای همیشه خواهند ماند و مردم انقلابی و ولایت مدار با مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح با راحت طلبانی که برای مطامع شخصی یا حزبی از فرهنگ شهدا فاصله گرفته اند مبارزه خواهند کرد.

وی بیان داشت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، این مردم هستند که برنده نهایی انتخابات خواهند بود و تا حضور گسترده و حماسی مردم شریف و غیور ایران اسلامی پای صندوق های رای وجود دارد، حرکت عظیم انقلاب اسلامی در راه اهداف بلند خود پیشرو خواهد بود و هرکه بخواهد برخلاف این موج توفنده حرکتی کند، خوار و ناکام خواهد شد.

 همسرشهید مدافع حرم تاکید کرد: افراد، احزاب و گروه ها اگرچه گرمی بخش صحنه انتخابات هستند اما پیروز نهایی، نه شخص، حزب و گروه خاص، بلکه خود مردم هستند و میزان برای مردم، شعار و عمل در مسیر ارزشهاست و حال و آینده بر همین اساس قضاوت خواهند بود.

رباط جزی بیان داشت: من با در نظر گرفتن تکلیف دینی و میهنی با فرزندانم پای صندوق رای آمده ام تا با آنها راه پدرشان را نشان دهم زیرا انتخابات نیز سنگر مبارزه با دشمن است .

همچنین سیده زهرا حسینی همسر شهید مدافع حرم محمد حسین سراجی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در آغازین ساعات رای گیری آمده ام تا نشان دهم راه شهدا ادامه دارد و یکی از راه های ادامه دادن هدف شهدا انتخابات است.

همسرشهید سراجی بیان داشت: همه ما نسبت به نظام و خون شهدا و ظیفه ای داریم و وظیفه ما خانواده های شهدا نیز سنگین تر است و برای راهی که به نفع نظام است خانواده های شهدا باید در صف اول آن باشند، انتخابات نیز یک میدان و عرصه ای است که قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران که همان مردم هستند را به رخ همه کشیده می شود.

وی بیان داشت: دشمنان نظام بیشتر از سلاح و بمب و موشک از اتحاد و حضور مردم ایران وحشت دارد با حضور در انتخابات و رای به فرد اصلح می توان در گرفتن انتقام خون شهدا  قدمی برداشت.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .