پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷
امیرآبادی خبر داد:
برخورد جدی با تخلفات صورت گرفته در پردیسان/ روز یکشنبه نتایج انتخابات شوراها اعلام می شود
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان قم با بیان این که همه باید قانون را رعایت کنند، گفت: در منطقه پردیسان برخی از تخلفات گزارش شده که حتما رسیدگی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در قم اظهار داشت: در هر چهار منطقه شهر قم ستاد مناطق فعال هستند و در برخی از شعب اخذ رای تعرفه کم بود که ارسال شده است.

وی با بیان اینکه برخی از تخلفات جزئی گزارش شده است،افزود: در منطقه پردیسان برخی از تخلفات گزارش شده که حتما رسیدگی خواهیم کرد البته از همه کاندیداهای شوراها می‌خواهم که خودشان و طرفداران ایشان قانون را رعایت کنند.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان قم بیان داشت: انتخابات با نظم خوبی برگزار می‌شود، مشارکت مردم بالاست. حضور مردم بسیار خوب است و امروز مردم آمده‌اند که حماسه بزرگی خلق کنند برنده اصلی انتخابات ملت ایران هستند.

وی در خصوص شمارش آرا انتخابات شوراهای شهر و روستا ادامه داد: شمارش آرای انتخابات شوراها بعد از اتمام شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آغاز می‌شود.

امیرآبادی افزود: امیدواریم که یکشنبه نتیجه انتخابات شورای شهر در قم اعلام شود و البته در شمارش آرا نهایت دقت صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: در روستاها و شهرهای تابعه قم تعداد کاندیداها و صندوق‌ها زیاد نیست و بلافاصله بعد از شمارش آرا ریاست جمهوری، شمارش آرا شورای شهر و روستا انجام شده و نتیجه انتخابات اعلام می‌شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : نقش , مردم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .