سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
کمیته تعامل فراکسیون نمایندگان ولایی با دولت مأموریت‌های محوله را فعالانه دنبال می‌کند
قم فردا: نایب‌رئیس کمیته تعامل و گفت‌وگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با دولت گفت که تا زمان تحلیف ریاست جمهوری و معرفی وزرا این کمیته به صورت کاملاً فعال مأموریت‌های محوله از سوی فراکسیون را دنبال می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اولین جلسه کمیته تعامل و گفت‌وگو با دولت مربوط به فراکسیون نمایندگان ولایی امروز سه‌شنبه 24 تیر 96 در محل مجلس شورای اسلامی تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ شد.

وی در این باره اظهار داشت: اعضای هیأت رئیسه عبارتند از آقایان حمیدرضا حاجی‌بابایی که به‌عنوان رئیس کمیته، محمدمهدی زاهدی نایب رئیس، مهدی مفتح سخنگوی کمیته و  جبار کوچکی‌نژاد به عنوان دبیر کمیته انتخاب شدند.

زاهدی با ذکر این نکته که تا زمان تحلیف ریاست جمهوری و معرفی وزرا این کمیته به صورت کاملاً فعال مأموریت‌های محوله از سوی فراکسیون را دنبال می‌کند، گفت: از جمله این فعالیت‌ها برگزاری جلسه با ریاست محترم جمهور، اعلام نظر فراکسیون در خصوص شاخص‌های معرفی هیأت وزیران و هرکدام از وزیران به صورت جداگانه است که شامل توجه آرمان‌های نظام و انقلاب، گفتمان و مطالب رهبری، توجه به اسناد بالادستی، جوان بودن، کارآمد بودن و متخصص بودن در اولویت جدی شاخص‌ها خواهد بود.

نایب‌رئیس کمیته تعامل و گفت‌وگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با دولت، هدف اصلی و اساسی کمیته مذکور را گفت‌وگو و تعامل با مجموعه هیأت دولت برای انجام حداکثر کمک به تعیین کابینه‌ای با مشخصات فوق خواند و بیان داشت: جلسه بعدی ساعت 16:30 روز یکشنبه 25 تیرماه برگزار خواهد شد و دستور آن تعیین شاخص‌های عمومی و اختصاصی مربوط به وزرای پیشنهادی است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .