چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
همسر شهید مدافع حرم:
اسماعیلی به مسلخ برده شد که برق نگاهش چشم شیاطین را کور کرد
قم فردا: درست در روزگاری که زر و زور و تزویر دوباره حماسه عاشورا را برای بعضی ساده دلان دنیاطلب و ثروت پرستان به افسانه ای فرو کاسته بود و مدعیان سیاست نیز به رسم دنیای پر از هرج و مرج زد و بندهای سیاسی شان بر خاک پهناور خداوند مشغول زد و خورد همدیگر بودند، اسماعیلی به مسلخ برده شد که برق نگاهش چشم شیاطین را کور کرد و صلابت چشمانش کمر اهریمنان شرق و غرب را شکست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو و فرزند شهید دفاع مقدس سید محمد رباط جزی دلنوشته ای به مناسبت شهادت شهید مدافع حرم  محسن حججی در اختیار ما قرار داد.

 بسمه تعالی
شهدا زنده اند و نزد خداوندشان روزی می خورند. آیات کریمه حق اند و تمثال حقیقت و جاودانگی. آذرخشی که تا بتابند جهان را نور هدایت فرا می گیرد و کور می کند چشم های دژخیمان و ددمنشان را.

درست در روزگاری که زر و زور و تزویر دوباره حماسه عاشورا را برای بعضی ساده دلان دنیاطلب و ثروت پرستان به افسانه ای فرو کاسته بود و مدعیان سیاست نیز به رسم دنیای پر از هرج و مرج زد و بندهای سیاسی شان بر خاک پهناور خداوند مشغول زد و خورد همدیگر بودند، اسماعیلی به مسلخ برده شد که برق نگاهش چشم شیاطین را کور کرد و صلابت چشمانش کمر اهریمنان شرق و غرب را شکست.

 ابراهیم خلیل(ع) اینبار با سر بریده به پیشگاه حسین(ع) آمد تا خلعت سعادت فرزندش محسن حججی را از دستان سیدالشهدا(ع) دریافت کند. این قهرمان، فرمانده سپاه علی(ع) است و دنیا رشک می برد که امام خامنه ای اسماعیل بی شمار دارد از این دست تا کربلا در کربلا زمین و عرش را تکان دهد.

شهادت گوارای وجودت شهید محسن حججی که قصه عشق را به (سر) رساند دوباره حماسه سر دادنت عزیز. و درود بی پایان خداوند و ملائکه بر پدر و مادر قهرمانت که حالا سرخ شده اند به رنگ صبر و صلابت. حالا استوارتر ایستاده اند و می بینند چقدر زیبا شده ای برای اهل زمین و آسمان. چقدر به تو می بالند فرشته ها و به آنان.
نام و یادت همیشه زنده خواهد ماند قهرمان آزادگی و ایثار. و سلام میفرستم به همسر و فرزند سرافرازت. آنها  با زینب کبری(س) عهد بسته اند تا چون کوهی استوار بمانند برای همیشه.

 این آرمانی است که من هم از همسر شهیدم سعید سامانلو تمنا کرده ام تا در راه مقاومت و دفاع از حریم حرم و ولایت پایدار بمانم. دیری نخواهد پایید که دلاوران سپاه حیدر کرار با کمک خداوند متعال انتقام سختی بگیرند از خون آشامانی که از قتلگاه شهدایمان متواری شده اند زیرا خداوند منتقم قهار است.

سارا سادات رباط جزی

انتهای پیام/120 /2

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .