چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
پیروزی های حزب الله لبنان بر گرفته از تفکرانقلاب اسلامی ایران است
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد با اشاره به روز مقاومت و پیروزی حزب الله بر صهیونیست ناپاک در جنگ ۳۳ روزه اظهار کرد: این جنگ تموز است که در حال اضمحلال و نابودی است.

وی افزود: از ۵، ۰ سال گذشته آمریکا دو میلیون صهیونیست اسرائیلی و ۸، ۰ میلیون عرب را به خاک سیاه کشانده و در جنگ شش روزه دو میلیون اسرائیل بر ۸، ۰ میلیون پیروز شدند و از آن روز ۴، ۰ سال می‌گذرد.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: تمام کشور‌ها از تهدیدات اسرائیل هراس داشتند و بر حسب ترس و وحشت مسلمانان راه برای تصرف و تجاوز این رژیم ناپاک باز شد تا اینکه آمریکا و اسرائیل تصمیم گرفتند اسرائیل را بر منطقه حاکم کنند.

وی ادامه داد: آن‌ها در جنگ ۳۳ روزه مقابل حزب الله لبنان شکست خوردند و در این میان اسرائیلی‌ها بودند که با کمال رسوایی به شکست سنگین خود اذعان کردند و هول و هراس و ترس مسلمانان از بین رفت و شخصیت موساد به کلی نابود شد و اختلاف در ارتش و دولت اسرائیل به وجود آمد.

وی افزود:حزب الله کابوسی برای اسرائیل شد و امنیت لبنان در برابر تجاوز اسرائیل تامین شد و اسرائیلی که تهدید بود اکنون حزب الله تهدیدی برای اسرائیل شده و این پیروزی به دلیل پیروی از آموزه‌های  انقلاب اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : صهیونیست ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .