چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
کارت هدیه میلیونی، عذرخواهی جا نداشتن پرواز!
قم فردا: در حالی‌که شرکت‌های هواپیمایی ایران در ازای لغو پروازهای خود یا کمبود صندلی در اثر عوض شدن هواپیما و اتفاقی نظیر این حقوق چندانی برای مسافران قایل نیستند شرکت‌های هواپیمایی جهان در این موقعیت‌ها به گونه‌ای دیگر برخورد می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در حالی‌که شرکت‌های هواپیمایی ایران در ازای لغو پروازهای خود یا کمبود صندلی در اثر عوض شدن هواپیما و اتفاقی نظیر این حقوق چندانی برای مسافران قایل نیستند شرکت‌های هواپیمایی جهان در این موقعیت‌ها به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کنند. یکی از مخاطبان کانال تلگرامی فرنگ‌نوشت تجربه خود زمانی که شرکت هواپیمایی United آمریکا به دلیل تغییر هواپیما با مشکل کمبود صندلی مواجه شده نقل می‌کند که در ادامه می‌خوانید: « بعد از گرفتن كارت پرواز منتظر سوار شدن بودم كه گوینده سالن چیزی در مورد پرواز ما گفت. اولش فكر كردم برنامه همیشگی جا نداشتن برای چمدان ها‌ست اما داستان فرق داشت. رفتم جلوی گيت پرواز و پرسیدم. پاسخ دادند: هواپیما عوض شده و ۱۵ صندلی کم داريم. دنبال ۱۵ نفر هستیم که بليطشان را كنسل كنند! هركس قبول كند و بجای امشب، با پرواز فردا صبح برود، یک كارت  ٥٠٠ دلاری برای خريد بليط ، ٢٥٠ دلار هزينه هتل و ٣٠ دلار برای غذا می گیرد.

پرواز آخر هفته بود و برای من فرقی نداشت که شنبه شب به خانه برسم  يا يكشنبه صبح. قبول كردم و رفتم هتل. آن ۵۰۰ دلار را هم در پروازهای بعدی خرج کردم. خلاصه آن روز، شرکت هواپیمایی United برای ۱۵ بلیطی که اضافه فروخته بود، ۱۲ هزار دلار جریمه داد. »
 
کارت هدیه میلیونی، عذرخواهی جا نداشتن پرواز! +عکس

 

انتهای پیام/

برچسب ها : کارت هدیه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .