چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
احمد امیرآبادی در گفتگو با قم فردا:
ایجاد مدیریت یکپارچه شهری ضروری است/ دنبال تدوین قانون درآمد پایدار برای شهرداری‌ها هستیم
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شوراها براساس قانون باید تحقیق و تفحص را انجام بدهند، گفت: مدیریت یکپارچه شهری ضروری است.

احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،با اشاره به آغاز به کار شوراها در سراسر کشور اظهار داشت: مسئولیت شورا یک شغل محسوب نمی شود اما بسیار سخت است و در هر بعد از شهر اعضای شورا باید پاسخگو باشند.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: در قانون‌های شورا تغییراتی را ایجاد کردیم، اما به نقطه مطلوب در این زمینه نرسیدیم، دولت باید با برون سپاری کارها را به شوراها واگذار کند، اعضای شوراها نمایندگان مردم هستند، البته در تمام دولت‌ها سختی‌هایی در واگذاری کارها توسط دولت به مردم وجود داشته است.

وی به وجود آمدن مدیریت یکپارچه شهری را ضروری دانست و تصریح کرد: در این راستا اقداماتی را در برنامه ششم توسعه انجام دادیم و مجلس شورای اسلامی طی سال‌های اخیر تلاش کرد که به شوراها کمک کند.

وی با بیان اینکه شوراها براساس قانون باید تحقیق و تفحص را انجام بدهند ادامه داد: مجلس شورای اسلامی قانون کمیته انطباق مصوبات شوراها را تصویب کرد که در این کمیته یک قاضی دادگستری و نماینده شورا حضور دارند تا تنها فرماندار نتواند مصوبه شورا را رد کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دنبال تدوین قانون درآمد پایدار برای شهرداری‌ها در مجلس شورای اسلامی هستیم، افزود: مجلس در سال 96 توانست که درآمد دهیاری‌ها را بیش از چهار برابر کند.

 

انتهای پیام/160 /3

برچسب ها : امیرآبادی , مجلس , شورا ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .