چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
مدير كل جديد روابط عمومی صدا و سيما منصوب شد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  با حكم رئيس سازمان صدا و سيما، محمد حسين رنجبران به سمت مديركل روابط عمومی سازمان صداوسيما منصوب شد.

متن حكم دكتر علی عسكری برای انتصاب مدیر كل روابط عمومی صدا و سیما به شرح زیر است:


جناب آقای محمد حسین رنجبران

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند فرهنگی و مدیریتی جنابعالی، به موجب این حكم به سمت «مدیركل روابط عمومی سازمان صدا‌و‌سیما» منصوب می‌شوید.

باز مهندسی مأموریت‌ها به‌ منظور برخورداری از نظامی كارآمد، منسجم و حرفه‌ای؛ تلاش برای افزایش كیفی ضریب نفوذ رسانه ملی؛ ارائه مستمر دیدگاه‌ها و نظرات مخاطبان به منظور ارتقای عملكرد حوزه‌های پیام در راستای حفظ مرجعیت رسانه ملی؛ صیانت از استقلال رسانه با پاسخگویی به موقع به سوالات و نیازهای اطلاعاتی جامعه؛ همكاری و تعامل مناسب با رسانه‌های مكتوب، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی؛ تدوین و اجرای نظام جامع ارتباطات برون‌سازمانی با هدف تعامل سازنده و فعال با سازمان‌ها و نهادها به ویژه دستگاه‌های فرهنگی؛ برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی از نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات همكاران؛ تلاش برای كمك به حفظ روحیه انقلابی و جهادی سازمان؛ ایجاد ساز و كار مناسب برای ارتقای فرهنگ سازمانی و افزایش سطح آگاهی همكاران و خانواده‌های محترم آنان از جمله ماموریت‌های شما است.

لازم می‌دانم از خدمات و تلاش‌های ارزنده جناب آقای دكتر داوود نعمتی‌اناركی در مدت تصدی این مسئولیت تشكر و قدردانی نمایم.

از خداوند متعال، موفقیت روزافزون شما را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری مد‌ظله‌العالی مسئلت دارم.


علی عسكری - رئیس سازمان

 

شایان ذكر است؛ محمد حسین رنجبران بیش از ده سال خبرنگار حوزه‌های سیاسی سازمان صداوسیما بوده است. وی همچنین سمت هایی چون مدیركل روابط عمومی وزارت رفاه و تامین اجتماعی، مدیر روابط عمومی معاونت آموزش و پژوهش سازمان صدا وسیما، مدیر گروه اجتماعی و برنامه های مستند شبكه قرآن و معارف سیما، سردبیر گفتگوی ویژه خبری را عهده دار بود. رنجبران همچنين  تهیه كننده و سردبیر و مجری برنامه دست خط شبكه پنج سیما و مجری و سردبیر برنامه شناسنامه شبكه سه سیما بود كه در اين برنامه ها با شخصیت های سیاسی كشور گفتگو كرده است.

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : رنجبران , رسانه ملی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .