چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:
سازمان کنفرانس اسلامی در خصوص مسئله میانمار تشکیل جلسه دهد
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به کم کاری و بی تفاوتی جوامع حقوق بشر، گفت: انتظار است که سازمان کنفرانس اسلامی هرچه سریع‌تر تشکیل جلسه دهد و به وظایف خود عمل کند.

  حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به تحولات اخیر میانمار و سکوت جوامع بین المللی، اظهار داشت:این نسل کشی بی سابقه مسلمانان در میانمار واقعاً آزاردهنده است.

وی ادامه داد: امروز در روزگاری هستیم که اگر حیوانی در کشوری کشته شود مردم فریاد می زنند اما با کشتار مسلمانان میانمار همان کشورها سکوت معنا داری را اتخاذ کرده اند که واقعاً بهت آور است.

 عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه چگونه جوامع حقوق بشری به وظایف خود عمل نمی کنند، گفت: سازمان ملل و نیروهای تحت امرش چرا امنیت مسلمانان را فراهم نکرده اند.

وی اضافه کرد: سازمان ملل و شورای امنیت برای کوچک‌ترین مسئله ای جلسه تشکیل می دهد اما در این قضیه متأسفانه کم‌کاری معناداری را مشاهده می کنیم.

سلیمی با اشاره به اینکه دل هر مسلمانی از این فاجعه خون است، بیان داشت: امیدوارم که مردم میانمار هرچه سریع‌تر نجات پیدا کنند.

وی عنوان داشت:  کشورهای اسلامی باید بدانند که تکیه بر قدرت های پوشالی جز در ایجاد ضرب و شتم برای آن‌ها هیچ فایده ای ندارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در خاتمه خاطرنشان شد: انتظار است که سازمان کنفرانس اسلامی هرچه سریعتر تشکیل جلسه دهد و به وظایف خود عمل کند.

 انتهای پیام/160 /3

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .