چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
جانشین فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:
کشف بیش از 220کیلوگرم مواد مخدر در 24ساعت گذشته
جانشین فرمانده انتظامی استان قم به کشف 223 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در 24 ساعت گذشته در محور مواصلاتی استان خبر داد.

  صیاد درویشی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا با اشاره به مواد مخدر کشف شده در روزهای گذشته ، اظهار داشت:در طی 24 ساعت گذشته یک دستگاه وانت حامل مواد مخدر از نوع تریاک درمحورهای مواصلاتی استان شناسایی شد.

وی ادامه داد: این وانت از محورهای مواصلاتی جنوب وارد استان قم شده بود و در زمانی که قصد خروج از استان قم به سمت تهران را داشت توسط همکاران پرتلاش شناسایی و خودرو توقیف شد و در بازرسی از خودرو حدود 223 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم در ادامه افزود: پرونده مقدماتی  تشکیل شد و متهم به همراه پروند جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی گردید.

وی با اشاره به بحث فرهنگی، بیان داشت: در حوزه پیشگیری از مواد مخدر از طریق فرهنگ سازی با سایر دستگاه ها همکاری داریم که در این راستا کمیته مقابله با مواد مخدر و شورای فرهنگی مواد مخدر استان تشکیل شده است.

درویشی در ادامه خاطرنشان شد: همکاران تلاش می کنند با همکاری سایر دستگاه ها اقدامات واکنشی و کنترلی در محورها مواصلاتی داشته باشند همچنین در داخل شهر مناطقی که احتمال حمل مواد مخدر و توزیع مواد مخدر وجود دارد  اقدامات خوبی را انجام دهند .

وی تاکید کرد:  تلاش می کنیم روز به روز فعالیت کسانی که در حمل و توزیع مواد مخدر دست دارند را محدود کنیم و امیدواریم گام های مؤثری را در این راستا با همکاری سایر دستگاه ها برداریم.

انتهای پیام/160 /3

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .