چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار با شهردار قم :
هویت قم باید در برنامه‌ریزی‌های شهری محفوظ بماند/ قدردانی از اقدامات فرهنگی و تبلیغی شهردار قم در عید سعید غدیر
آیت الله صافی گلپایگانی با تاکید بر اینکه هویت قم باید در برنامه‌ریزی‌ها محفوظ بماند گفت: در عین اینکه پروژه‌های متعدد برای شهر تعریف می‌شود حفظ هویت قم از جنبه‌های اخلاقی، معنوی و مذهبی ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با شهردار و مدیران شهری قم، با تاکید بر اینکه هویت قم باید در برنامه‌ریزی‌ها محفوظ بماند اظهار داشت: در عین اینکه پروژه‌های متعدد برای شهر تعریف می‌شود حفظ هویت قم از جنبه‌های اخلاقی، معنوی و مذهبی ضروری است.
وی با بیان اینکه مردم دنیا به شهر قم توجه دارند خاطرنشان کرد: باید زمانی که مردم دنیا در این شهر حضور پیدا می‌کنند باید از معنویت و جلوه‌های اخلاقی این شهر تعریف کنند.
این مرجع تقلید با تاکید بر برنامه‌ریزی برای رسیدگی بیشتر به محرومان در شهر قم تصریح کرد: رسیدگی به فقرا و محرومان از مسائل اساسی دین اسلام است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان به سیادت شهردار قم که به عنوان بالاترین نشان افتخار است اشاره کرد و از تلاشهای فرهنگی و تبلیغی شهردار قم طی یکسال اخیر در اعیاد و وفات ائمه معصومین (ع) تقدیر کرد و افزود: عید غدیر امسال در قم بسیار بزرگ و در شان امیر المومنین برپا شد و از این جهت شهر مقدس قم در این عید بزرگ بسیار خوب درخشید.

شهردار قم نیز در این دیدار  با تاکید بر اولویت بندی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام خاطرنشان کرد: عمده پروژه های نیمه تمام تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه زیست محیطی گفت: سال گذشته بیش از 300 هکتار به فضای سبز شهر اضافه شد و به دنبال این هستیم که هر سال سه مترمربع سرانه فضای سبز شهر اضافه شود.
سقائیان‌نژاد به برنامه‌ریزی برای ساماندهی ورودی‌های شهر اشاره کرد و گفت: ورودی جعفریه در دستور کار قرار دارد و اقداماتی در آن انجام شده است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .