شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
پربیننده ترین ها
باید پشت پرده جنایات میانمار را کشف و فاش کرد/ما طرفدار مستضعفین کل جهان هستیم
قم فردا: دبیرکل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار گفت: ریشه‌یابی این جنایات بسیار مهم است و باید پشت پرده آن را کشف و در دنیا فاش کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید حسین موسوی تبریزی دبیرکل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به کشتار مسلمانان در کشور میانمار اظهار داشت: در دین اسلام روایات زیادی وجود دارد که شدت علیه کفار و موّدت و قهر بین مؤمنان از صفات بارز هر مسلمانی است و باید در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: مسلمانان باید در برابر ظالم برخورد خصمانه داشته باشند و مظلومین را کمک کنند و هر کشوری باشد فرقی نمی‌کند چون ما طبق قانون اساسی طرفدار مستضعفین کل جهان هستیم.

موسوی تبریزی با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار خاطرنشان کرد: ریشه‌یابی این جنایات بسیار مهم است و باید پشت پرده آن را کشف و در دنیا فاش کرد.

دبیرکل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در پایان با تقدیر از موضع‌گیری رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه در این مورد تصریح کرد: در این خصوص قوانین بین‌المللی وجود دارد و باید طبق آن عمل شود.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .