دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید معرفی شد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، «هوپ هیکس» یکی از قدیمی‌ترین مشاوران خود را به عنوان سومین مدیر روابط عمومی کاخ سفید از آغاز ریاست جمهوری خود منصوب کرد. پیش از هیکس، آنتونی اسکاراموچی به مدت 10 روز عهده‌دار ریاست روابط عمومی کاخ سفید بود. نخستین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ نیز شان اسپایسر، سخنگوی سابق کاخ سفید، بود. بدین ترتیب، هیکس سومین فردی است که ترامپ در طی 8 ماه به عنوان مدیر روابط عمومی کاخ سفید منصوب می‌شود.

ترامپ ماه گذشته میلادی، پس از برکناری اسکاراموچی، هیکس را به عنوان سرپرست موقت روابط عمومی کاخ سفید منصوب کرد. این در حالی است که براساس گزارش ان بی سی نیوز، رئیس جمهور آمریکا در نهایت تصمیم گرفته است هیکس را به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید معرفی کند. برخی از مقامات کاخ سفید نیز این خبر را تأیید کرده‌اند. پایگاه اینترنتی نشریه آمریکایی هیل نیز با انتشار مطلبی، از انتصاب هوپ هیکس به عنوان مدیر دائم روابط عمومی کاخ سفید خبر داد.

هوپ هیکس پیش از بر عهده گرفتن این سمت خبرنگار صدای آمریکا و سخنگوی سابق ستاد انتخاباتی ترامپ در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا بود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : کاخ سفید ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .