چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
کارشناس مسائل سیاسی:
پشت پرده نسل کشی در میانمار قدرت های بزرگ قرار دارند/ سازمان کنفرانس اسلامی جلسه اضطراری تشکیل دهد
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه می توان گفت این نسل کشی در میانمار کپی برداری از جنایات صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی است، گفت: این اتفاقات در میانمار نشان از یک اقدام نسل کشی است که مطمئنن پشت این قضیه قدرت های بزرگ قرار دارد و با حمایت آنها این مسائل رخ می دهد.

 محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به تحولات اخیر میانمار و کشتار مسلمانان این کشور، اظهار داشت: اتفاقاتی که در میانمار انجام می شود همه به پشتوانه و حمایت رژیم صهیونیستی است.

وی ادامه داد: چرا که وقتی دولتی وارد عمل می شود و مردم یک کشور را فقط به دلیل دین و مذهب ازبین می برد نشان از یک برنامه پشت پرده می باشد که دولت میانمار دارد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه می توان گفت این اقدام کپی برداری از جنایات صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی است، گفت:  در حالی مردم بی گناه میانمار کشته می شوند که جوامع بین المللی در سکوت معنی داری قرار گرفته اند.

وی اضافه کرد:متاسفانه جوامع بین المللی، شورای امنیت، و سازمان ملل هیچ گونه موضع گیری در خصوص این جنایت فجیعی که در میانمار در حال رخ دادن است از خود نشان نمی دهند.

آصفری در ادامه اضافه کرد: این اتفاق اگر در یک کشور اروپایی شکل گرفته بود امروز چراغ برج های ایفل را خاموش می کردند و یا مجامع بین المللی جلسه اضطراری تشکیل می دادند ولی متاسفانه علیرغم اینکه مردم مسلمان و بی دفاع میانمار بدون هیچ جرمی این گونه کشته می شوند هیچ اعتراضی از سوی جوامع بین المللی صورت نمی گیرد.

وی بیان داشت: بایستی سازمان کنفرانس اسلامی جلسه اضطراری تشکیل دهد و دولت میانمار را برای پاسخگویی نسبت به این جنایت بخواهد و بایستی عاملان این کشتار در دادگاه ها مورد محاکمه قرار بگیرند.

کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه چندین سال است که مسلمانان و بودایی ها در کنار یکدیگر در حال زندگی کردن هستند، خاطرنشان شد: این اتفاقات در میانمار نشان از یک اقدام نسل کشی است که مطمئنن پشت این قضیه قدرت های بزرگ قرار دارد و با حمایت آنها این مسائل رخ می دهد و باعث تاسف است که آمریکا نسبت به این جنایات ساکت است و هیچگونه اقدامی انجام نمی دهد .

انتهای پیام/150/ 3

برچسب ها : میانمار , آصفری ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .