چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
شهردار قم:
سرمایه‌گذاران از تسهیلات مادی و معنوی فعالیت در شهر قم استفاده کنند
شهردار قم ضمن استقبال از حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در شهر قم گفت: ارزش افزوده‌ای که در قم وجود دارد اگر بیشتر از شهرهای دیگر نباشد کمتر نیست کما اینکه این شهر حرم اهل‌بیت(ع) بوده و جدا از مباحث مادی و اقتصادی جنبه معنوی سرمایه‌گذاری در این شهر نیز ویژه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دکتر سقائیان‌نژاد با اشاره به وضعیت سرمایه‌گذاری خارجی در شهر قم گفت: امیدواریم با ظرفیت‌های خوبی که در برنامه ششم دیده شده بتوانیم بهبود این وضعیت را داشته باشیم.
وی با اشاره به حضور سالیانه 20 میلیون زائر در شهر قم تصریح کرد: امروز باید هتل‌سازی در شهر قم رشد چشم گیر پیدا کند و در حال حاضر توافق برای احداث چهار هتل پنج ستاره در قم صورت گرفته است.
سقائیان‌نژاد گفت: البته در شرایط فعلی اقدامات اولیه و مجوزهای لازم از سوی شورای شهر برای سه مورد از این هتل‌ها صادر شده و این سرمایه‌گذاران در مرحله واگذاری زمین برای آغاز عملیات اجرایی هستند.
شهردار قم با تاکید بر اینکه برخی مجموعه‌های خصوصی و غیرانتفاعی نیز در صدد راه‌اندازی فضاهای اقامتی در شهر قم هستند افزود: امیدواریم شرایط رکود نیز در کشور برطرف شده و بابی برای سرمایه‌گذاری بیشتر در شهر قم و ارائه خدمات بهتر به مردم باز شود.
وی ضمن استقبال از حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در شهر قم گفت: ارزش افزوده‌ای که در قم وجود دارد اگر بیشتر از شهرهای دیگر نباشد کمتر نیست کما اینکه این شهر حرم اهل‌بیت(ع) بوده و جدا از مباحث مادی و اقتصادی جنبه معنوی سرمایه‌گذاری در این شهر نیز ویژه است.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : شهردار قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .