چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
به دنبال تجمع اعتراضی اهالی کهک در کمربندی شهر؛
فرماندار قم رسیدگی به ایمنی کمربندی کهک را اضطراری دانست+ تصاویر
فرماندار قم گفت: رسیدگی به مشکل کمربندی شهر کهک برای حفظ جان مردم باید در یک جلسه اضطراری انجام گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کمربندی شهر کهک یکی از هزاران مشکل اهالی ولایتمدار و خونگرم این شهر است که تصادفات بسیاری را برای منطقه به دلیل عدم ایمنی لازم رقم زده است.

اهالی شهر کهک به دنبال اتفاقات بسیار در کمربندی و از دست دادن عزیزانشان، صبح امروز در یک اقدامی خودجوش تجمع اعتراض آمیز به راه انداختند.

آن ها در این تجمع درخواست احداث زیرگذر ایمن و سرعت گیر مناسب در جاده کمربندی شهر کهک را داشتند، همچنین خواستار روشنایی مناسب در این قسمت از جاده شدند تا عدم روشنایی مانع از دید رانندگان نشود.

نکته جالب در اعتراض امروز مردم شهر کهک، حضور اتفاقی فرماندار قم بود که به واسطه عبور از این جاده با تجمع اعتراضی مردم و مسدود شدن جاده مواجه شده بود.

رضا سیار در جمع معترضین شهر کهک با شنیدن اعتراض به حق مردم شهر، بیان داشت: در سه سالی که فرماندار هستم تاکنون هیچ گونه اعتراض کتبی از شورای شهر کهک به فرمانداری نرسیده است.

وی تأکید کرد: باید در یک جلسه اضطراری با حضور شورای شهر کهک در جهت پیگیری مشکل کمربندی شهر برای حفظ جان مردم زودتر اقدام کنیم و این تنها به خاطر اعتراض مردم نیست بلکه خواسته حقی است که واقعأ نیاز و ضروری می باشد.

برچسب ها : کهک , تصادفات
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .