چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
پورابراهیمی مطرح کرد:
اتهامات علیه آیت‌الله لاریجانی نشان از استیصال دشمن است
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اتهامات و دروغ‌پراکنی‌ها علیه رئیس قوه قضاییه نشان از عصبانیت دشمنان نسبت به مواضع محکم ایشان در حفظ و صیانت از انقلاب و رهبری دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اتهامات کذب علیه منسوبان آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا، اظهار داشت: یکی از اقدامات و ترفندهایی که دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون در نظام جمهوری اسلامی به کار می‌گیرند، ترور فیزیکی و شخصیتی است.

وی افزود: معاندان در هر دو بخش (ترور فیزیکی و شخصیتی) هم اقدام کردند و فعالیت داشتند و همواره برخی را به شهادت رساندند و در تخریب شخصیتی برخی دیگر نیز اقدام کردند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور هم قاعدتا این مسیر و اقدام دشمن متوقف نشده و استمرار دارد و هر زمانی هم روش‌های متفاوتی به خود می‌گیرد، اما کلیت موضوع در همین دو حالت وجود داشته و اکنون هم وجود دارد.

پورابراهیمی ادامه داد: یکی از مواردی هم اکنون شاهد آن هستیم موارد کذب و مباحثی است که نسبت به آیت‌الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه مطرح می‌کنند.

وی برهمین اساس اضافه کرد: این مسئله نشان از عصبانیت دشمنان نسبت به مواضع محکم آیت‌الله آملی لاریجانی در حفظ و صیانت از انقلاب و رهبری، دارد.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: عموما آنچه که اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد دشمنان عصبانی هستند و نسبت به تخریب این شخصیت (رئیس قوه قضاییه) اقدام می‌کنند که این نشان از ضعف و استیصال آنان دارد تا فضایی فراهم شود تا نیات و مقاصد شوم خود را عملی کنند.

پورابراهیمی در ادامه همین مطلب تاکید کرد که البته خوشبختانه مردم ما بسیار هشیار هستند و با دقت این موارد را رصد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ما باید با کسانی که نسبت تخریب نیروهای انقلاب اقدام می‌کنند؛ با قاطعیت و جدیت برخورد کنند، گفت: همه ارکان انقلاب -در هر سه قوه- ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و هر گونه تخریبی که نسبت به مسئولان ارشد کشور صورت گیرد برای ما حکم واحد دارد و ما آن را برخورد با نظام می‌دانیم .

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مواردی هم که نیازمند پاسخ‌گویی باشد، مسئولان مربوطه باید پاسخگو باشند، تصریح کرد: آنچه در مورد رئیس قوه قضاییه وجود دارد مشخص است که یک عناد و دشمنی در میان است چرا که ایشان مواضع اصولی و صیانت از مبانی انقلاب اسلامی را همواره پیش می‌گرفته است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .