چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
امیرآبادی مطرح کرد:
نیروی انتظامی نیازمند حمایت جدی دولت است / نباید به زور از مردم مالیات اخذ شود
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیروی انتظامی برخاسته از دل مردم است، گفت: نیروی انتظامی نیازمند حمایت جدی دولت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی فراهانی عصر امروز در همایش پلیس، امنیت و اصناف که در ساختمان اصناف برگزار شد، اظهار داشت: تعامل بین پلیس و اصناف می تواند باعث پیشرفت کشور شود و آرامش روانی را برای مردم به وجود بیاورد.
وی با اشاره به قرار داشتن در هفته نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی برخاسته از دل مردم است که در حقیقت وارثان نسل شهدا هستند.
امیرآبادی با بیان این که کارکنان نیروی انتظامی افرادی معتقد، مومن و متدین هستند، تصریح کرد: مسئولان و دولتمردان وظیفه دارند که از پلیس حمایت کنند به خصوص در کلانشهرها نیروی انتظامی نیازمند حمایت جدی است.
 وی به بازدید خود از مرزها اشاره کرد و افزود: پاسگاه های مرزی نیاز به توجه جدی دارند و باید مشکلات و کمبودهای آن ها برطرف شود.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اهمیت شهر قم را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت: یک شهری که 20 الی 25 میلیون زائر داخلی و بین یک و نیم الی 5 میلیون زائر خارجی دارد، نیازمند نگاه ویژه و اساسی است.
وی با بیان این که اماکن و اصناف باید یار و همراه یکدیگر باشند،ادامه داد: در این صورت است که می توان شاهد پویایی و انسجام در شهر باشیم که البته در این مسیر باید پلیس تقویت شود و دولت حمایت خود از نیروی انتظامی را افزایش دهد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تعداد کلانتری ها در قم کم است که با حمایت خیرین انشالله بتوانیم کلانترهای جدید را در آینده نزدیک افتتاح کنیم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود به بحث مالیات اشاره کرد و بیان داشت: خبرهای شنیده می شود که اداره مالیات بار دیگر به اصناف فشار وارد می کند که نباید به این گونه باشد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که نباید به زور از مردم مالیات اخذ شود، گفت: باید از فرارهای مالیاتی در قم جلوگیری کنند نه این که افراد خوش حساب را تحت فشار قرار دهند.
وی در خاتمه خواستار توجه دولت به اقتصاد و رونق بازار شد و تصریح کرد: 94 هزار میلیارد تومان چک برگشتی در سال گذشته داشته ایم که نشان می دهد بازار رونق ندارد و باید این مشکل با برنامه ریزی دولت حل شود.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .