چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
با سخنرانی سردار حاجی زاده؛
دومین کنگره 176 شهید دانشجوی استان قم برگزار می شود
دومین کنگره 176 شهید دانشجوی استان قم 24 مهرماه در دانشگاه آزاد اسلامی قم با سخنرانی سردار حاجی زاده،فرمانده نیروی هوافضای سپاه برگزار می شود.

 مسئول بسیج دانشجویی استان قم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا با اشاره به برگزاری دومین کنگره 176 شهید دانشجوی استان قم، اظهار داشت: اولین کنگره در سال 1393 در دانشگاه قم برگزار شد که قرار است دومین کنگره امسال در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود.
وی ادامه داد: این کنگره در 24 مهرماه در سالروز شهادت امام سجاد(ع) در دانشگاه آزاد واحد پردیسان برگزار خواهد شد.
داوود محبی با اشاره به کمیته های برگزار شده در این راستا، گفت: در راستای برگزاری این کنگره 7 کمیته تشکیل شده است که از جمله آنها کمیته تشریفات، انتظامات، تزئینات، تبلیغات و... می باشد.
وی بیان داشت: قالب اجرای کنگره با دانشجویان می باشد که طبق برنامه ریزی خود آنها می باشد و سخنران این برنامه هم سردار حاجی زاده است.
محبی با اشاره به اینکه بنرهای برنامه از چند روز آینده در سطح شهر نصب خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این کنگره از 30 خانواده شهید به صورت نمادین دعوت می شود که در مراسم حضور داشته باشند و همچنین چهره شهید هاشمی همزمان با شروع برنامه طراحی خواهد شد.
وی عنوان داشت: هدف از برگزاری این کنگره گرامی داشت یاد شهدای دانشجو می باشد و همچنین ترویج فرهنگ شهدا است و از طرفی هم این برنامه افتتاحییه اربعین دانشجویی با عنوان همایش راهیان کربلا هم می باشد.
مسئول بسیج دانشجویی در خاتمه افزود: در حال رایزنی هستیم که محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام هم به عنوان راوی به این مراسم  دعوت کنیم.

انتهای پیام/160

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .