چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
ورود کمیسیون اصل نود مجلس به مساله گرانی بلیت اتوبوس زائران اربعین
قم فردا: عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چنانچه افزایش ناگهانی و دوبرابری بلیت اتوبوس زوار اربعین به خاطر ازدیاد مسافران باشد، کمیسیون اصل نود حتما ورود پیدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ولی داداشی نماینده مردم آستارا و عضو کمیسیون اصل نود  درباره خبر منتشر شده مبنی بر دو برابر شدن هزینه های حمل و نقل زائران اربعین از طرف وزارت راه و شهر سازی گفت: شور و اشتیاق در دل زوار ابا عبدالله را اجازه نمی دهد که جلوی این حرکت عظیم گرفته شود، اگر این هزینه ها فقط به خاطر اربعین افزایش پیدا کرده است بسیار کار ناپسندی صورت گرفته است و سازمان پایانه های مسافربری و همچنین وزارت شهر راه باید از آن جلوگیری کنند.

 وی ادامه داد: کرایه های حمل و نقل مسافران هر ساله بر اساس کیلومتر طی شده درصدی افزایش پیدا می کند ولی افزایش دو برابری این هزینه ها جای تعجب دارد.

داداشی با انتقاد شدید از افزایش کرایه های زوار اربعین تصریح کرد: ازدیاد مسافران اربعین حسینی نباید دلیلی بر این باشد که کرایه های این رخداد عظیم جهانی افزایش پیدا کند. اگر به خاطر این دلایل باشد کمیسیون اصل نود حتما ورود پیدا می کند و پیگیری خواهد کرد که چرا و به چه دلایلی افزایش ناگهانی بلیت  اتوبوس اتفاق  افتاده است.

 گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از این گفته بود، هنوز برای تصمیم‌گیری و تعیین نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعین جلسه ای برگزار نشده است اما معتقدم قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین برای مقاصد شهرهای مرزی با عراق باید 2 برابر قیمت روزهای عادی افزایش یابد.

 انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .