چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
با کارگردانی سید جواد طاهری؛
نمایش خورشید کاروان به مدت 15 شب بر روی صحنه می رود
نمایش خورشید کاروان با کارگردانی سید جواد طاهری به مدت 15شب از 20مهرماه ساعت 18:30 در تالار مرکزی شهر آغاز خواهد شد که در این نمایش 5 نفر بازیگر اصلی و 60 نفر هنرور حضور دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سید جواد طاهری پیش از ظهر امروز در نشت خبری عوامل خورشید کاروان ، با اشاره به اجرای 27 ساله این نمایش در کشور و خارج از کشور، اظهار داشت: نمایش خورشید کاروان در کشور هلند، آلمان، فرانسه و امارات اجرا شده است.

وی ادامه داد: این نمایش در زنجان، قزوین، ارومیه و اهواز هم اجرا شده است و در استان قم هم دو نوبت به روی صحنه رفته است.

کارگردان نمایش خورشید کاروان با اشاره به اینکه این نمایش دارای بار احساسی و عاطفی بالایی است، گفت: سعی شده است این نمایش به درام نزدیک‌تر باشد اما بار عاطفی این اثر بیشتر از بار دراماتیک می باشد.

وی بیان داشت: 27 سال این نمایش بدون تغییر اجرا شده است اما امسال تغییراتی در این نمایش داده شده است که بسیار قوی و تکنیکی تر نسبت به سال های قبل می باشد.

طاهری با اشاره به حضور آقای فرحناک، لاجوردی، روکنی و خودم در این نمایش، ابراز داشت: نویسنده این اثر مهدی متوسلی است که به سفارش ارشاد قم و بنیاد روایت فتح کشور در سالن مرکزی قم اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود:نمایش خورشید کاروان  به مدت 15شب  از 20مهرماه(پنج شنبه) از ساعت 18:30 آغاز خواهد شد و امشب هم برای خبرنگاران اجرای اختصاصی خواهد داشت.

کارگردان نمایش خورشید کاروان با اشاره به اینکه بیش از 60 نفر در این نمایش حضور دارند، اضافه کرد: بازیگران اصلی این نمایش 5 نفر هستند و مابقی همراه و به نوعی هنرور می باشند و در این نمایش از کودکان با استعداد قمی در نقش کودکان امام استفاده شده است.

وی خاطرنشان کرد: مدت زمان تمرین برای این نمایشگاه حدود دو ماه بوده است ؛ از شیراز هم برای اجرای این نمایشگاه بعد از اتمام در قم در خواست شده است تا اجرا شود ولی هنوز تصمیمی در این موضوع گرفته نشده است.

 انتهای پیام/160

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .