چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
مراسم کلنگ زنی احداث پاسگاه راهور سه راهی خرمشهر در قم
قم فردا: در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم کلنگ زنی احداث پاسگاه راهور سه راهی خرمشهر با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و شهردار منطقه دو انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ "صیاد درویشی" اظهار داشت: با همکاری خوبی که بین پلیس و شهرداری و سایر دستگاه های استانی وجود دارد ، مکان احداث این پاسگاه راهنمایی و رانندگی از طرف شهرداری  برای  راه اندازی و استقرار ایستگاه ثابت پلیس راهور اختصاص یافت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: این پاسگاه به جهت اهمیت این محور، برای ارائه خدمات ترافیکی و انتظامی  در نظر گرفته شده و امروز با حضور مسئولان مربوطه کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز بیان داشت: هفته نیروی انتظامی را به همه زحمت کشان خودم نیروی انتظامی تبرک می گویم.

دکتر "ذاکریان" خاطر نشان کرد: تعاملات بسیار خوبی بین شهرداری قم و فرماندهی انتظامی استان وجود ، یکی از ورودی های اصلی و مهم شهر قم سه راهی خرمشهر است ،در راستای همین تعاملات امروز و در هفته ناجا  ایستگاه ثابت پلیس راهور در این مکان کلنگ زنی و ساخته خواهد شد.

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری افزود: امیدوارم این اقدام در کاهش تصادفات ، ارتقاء نظم و انضباط  ترافیکی و عبور و مرورخودروها در سطح شهر و استان قم موثر باشد .

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .