چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
نیروی انتظامی سهامدار امنیت جامعه است
قم فردا: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم، همکاری مردم را در تامین امنیت و آسایش مردم مهم ارزیابی کرد و گفت: نیروی انتظامی سهامدار امنیت جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام یزدی در آئین تجلیل از فعالان آموزش همگانی فرماندهی انتظامی استان قم،همزمان با پنجمین روز از هفته ناجا با بیان این که آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، اظهارداشت: ما با آموزش می توانیم در راستای کاهش تخلفات گام برداریم.

وی همکاری مردم را در تامین امنیت و آسایش مردم مهم ارزیابی کرد و گفت: نیروی انتظامی سهامدار امنیت جامعه بوده و آموزش اولین دستور خداوند است که به خواندن امر می کند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم افزود: امام علی علیه السلام فرمودند دو گروه کمرم را می شکنند عالمان بی دین و متدینین جاهل، در روایات نیز داریم که آموزش دهندگان و فراگیران دانش هردو محبوب خداوند هستند.

حجت الاسلام یزدی گفت:امسال شاهد بالاترین سطح تعاملات دستگاه قضائی استان با پلیس قم هستیم.

سرهنگ صادقی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم نیز اظهارداشت: اهمیت آموزش به قدری است که خداوند خود را از اولین آموزگار و معلم معرفی می کند و هدف این است که ما از تاریکی ها به سمت نور حرکت کنیم.

 گفتنی است، در خاتمه این مراسم از ۲۰ نفر از مدرسان آموزش همگانی تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .