چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
طی مراسمی؛
مدیر جدید سازمان تامین اجتماعی استان قم معرفی شد
پیش از ظهر امروز طی مراسمی در تالار امین تامین اجتماعی علی اصغر دادخواه مدیرکل جدید سازمان تامین اجتماعی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  مراسم تودیع سید مجتبی موسوی مدیرکل سابق سازمان تامین اجتماعی استان قم و معارفه علی اصغر دادخواه مدیرکل جدید این سازمان پیش از ظهر امروز در تالار سازمان تامین اجتماعی استان قم واقع در خیابان ساحلی برگزار شد.

امروز بخش عمدهای از خدمت رسانی به مردم به صورت الکترونیک انجام میشود

همچنین در این برنامه سید مجتبی موسوی مدیرکل سابق سازمان تامین اجتماعی استان قم با اشاره به شرایط سخت سازمان تامین اجتماعی، اظهار داشت: استان قم یک استان نوپا و مهاجر پذیر است و برای اینکه بتوانیم خدمات مطلوب‌تری به مردم این استان ارائه کنیم نیازمند یک همکاری و توجه هرچه بیشتر به این سازمان هستیم.

وی با بیان اینکه در استان قم در بخش‌های نرم افزاری و سخت افزاری فعالیت‌های بسیار مطلوبی انجام شده است، عنوان کرد: یکی از فعالیت‌های بسیار خوبی که در سازمان تامین اجتماعی استان قم انجام شده مجهز شدن این سازمان به سیستم آی تی است که موجب شده است امروز بخش عمده‌ای از خدمت رسانی به مردم به صورت الکترونیک انجام شود و بیش از دو میلیون نفر از حجم مراجعه کنندگان به شعبه‌های تامین اجتماعی کاسته است.

مدیرکل سابق سازمان تامین اجتماعی استان قم با اشاره به اینکه حدود 41 هزار نفر مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی در استان قم هستند، مطرح کرد: در زمان مدیریت قبلی 350 هزار نفر عضو سازمان تامین اجتماعی بودند ولی امروز اکثر جمعیت فعال استان قم یعنی حدود 752 هزار نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

ایجاد شکاف طبقاتی در جامعه با دریافتی بالای پزشکان از جیب پزشکان

اکبر شوکت عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی استان قم هم در این برنامه با اشاره به اینکه بی‌توجهی‌هایی که به سازمان تامین اجتماعی می‌شود، مطرح کرد: خوشبختانه نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی حمایت‌های لازم را از سازمان تامین اجتماعی انجام داده‌اند و تا کنون توانسته‌اند بسیاری از مطالبات تامین اجتماعی را برگردانند و این حمایت به دلیل عملکرد مطلوب مدیران تامین اجتماعی استان قم صورت گرفته است.

طرح درمان باید اصلاح شود

وی با اشاره به دریافتی‌های حوزه درمان، خاطرنشان کرد: دریافتی بالای پزشکان در مراکز درمانی از جیب کارگران انجام می‌شود و موجب ایجاد یک شکاف طبقاتی فاحش و فقر در جامعه می‌شود که امیدواریم نظارت بیشتری بر فعالیت‌های وزیر بهداشت انجام شود و طرح درمان را اصلاح کنند.

 همچنین در این برنامه علی اصغر دادخواه مدیرکل جدید سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه برنامه آینده سازمان تامین اجتماعی مشخص است، بیان داشت: اگر مدیران سازمان تامین اجتماعی بتوانند 50 مورد برنامه‌های تدوین شده سازمان تامین اجتماعی را عملیاتی کنند می‌توانند سازمان تامین اجتماعی را در مسیر پیشرفت قرار دهند.

 

انتهای پیام/160

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .