چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
٣٠ مورد عنوان تفویض اختیار در سازمان تأمین اجتماعی انجام‌ شده است
قم فردا: معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: بخش مهمی از مشکلات سازمان در قالب تفویض اختیارت که توسط دولت اجرا شده قابل‌ برطرف شدن است که تاکنون بیش از ٣٠ مورد عنوان تفویض انجام‌ شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، قائم موهبتی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی قم که در سالن جلسات این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: روند تحولات در سازمان تأمین اجتماعی کشور با وجود تمام مشکلات و مضیقه‌ها مثبت و قابل‌قبول است.

وی با اشاره به هدف اصلی از جابه‌جایی مدیران در سازمان‌های مختلف افزود: تغییر و تحول در سطح مدیران لازمه زندگی اجتماعی  و پیش‌زمینه پیشرفت است  که سبب می‌شود روند کاری ادارات جهشی رو به رشد و پیشرفت محوری بر خود بگیرد و در همه عرصه‌ها نیز اجتنابی از آن نیست.

معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان جایگاه ویژه استان قم در بین شهرهای کشور گفت: فرصت‌های موجود در استان قم فراوان است که با تعامل سازنده با تمام بخش‌های استان می‌تواند گام‌های مؤثری در عرصه همگرایی و همدلی به وجود بیاورد.

موهبتی با تأکید بر اقدامات دولت در زمینه کاهش مشکلات موجود در سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: بخش مهمی از مشکلات سازمان در قالب تفویض اختیارت که توسط دولت اجرا شده قابل‌حل است که تاکنون بیش از ٣٠ مورد عنوان، تفویض انجام‌شده است.

معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان برخی تفویض اختیارات جدید سازمان تأمین اجتماعی کشور تأکید کرد: تمام انتصابات جدید بین مدیران داخلی استان جز مباحث مالی به استان‌ها واگذار می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات سازمان تأمین اجتماعی قم در سال‌های اخیر ادامه داد: توسعه شعب  از تعداد بسیار اندک سال‌های گذشته به تعداد قابل‌قبول فعلی  و بازسازی شعبه‌های موجود از جمله اقدامات چشمگیر سازمان تأمین اجتماعی استان قم بوده است.

موهبتی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید شاخص‌های عملکردی سازمان تأمین اجتماعی در قم دچار تحول عمیق شود چرا که فلسفه وجودی تمام تغیرات نیز از همین امر ناشی شده است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .