چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷
ابهام در پرداخت‌های صورت‌گرفته از محل درآمد یارانه‌ها
قم فردا: نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: عده‌ای از نمایندگان مردم در خانه ملت، ابهامات خود از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را مطرح کرده و تقاضای آنها مبنی بر تحقیق و تفحص، رأی مثبت مجلس را به همراه آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از دفتر نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، سید حسن حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: عده‌ای از نمایندگان مردم در خانه ملت ابهامات خود از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را مطرح کرده و تقاضای آنها مبنی بر تحقیق و تفحص، رأی مثبت مجلس را به همراه آورد.

وی بیان کرد: در این بررسی، کارشناسان چگونگی درآمدهای یارانه‌ها و پرداخت‌هایی که برابر قانون باید از محل درآمدهای یارانه انجام می‌شد را با قانون تطبیق خواهند داد.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس ادامه داد: در نهایت مشخص می‌شود که آیا دولت به آنچه قانون برایش تکلیف کرده، پایبند بوده یا خیر؟

عضو هیأت تحقیق و تفحص مجلس از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: اکنون هیأت‌رئیسه گروه تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها مشخص شده و بر اساس گزارش نهایی آنها درخواهیم یافت که آیا درآمدهای موجود در یارانه با هزینه‌ها مطابقت می‌کند یا مغایر قانون است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .