جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
نظم و انضباط ، شاکله اصلی و اثربخش ماموریت های ناجا است
قم فردا: جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با عرض تسلیت ایام شهادت "امام حسن مجتبی (ع) "و همچنین شهادت نوجوان ایثارگر "محمد حسین فهمیده" اظهار داشت: نظم و انضباط ،شاکله اصلی و اثربخش ماموریت های نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ صیاد درویشی با اشاره به هفته پدافند غیرعامل خاطرنشان کرد:  پدافند غیرعامل مصادف با امروز به فرمان رهبر معظم انقلاب تشکیل شد.

وی افزود: پدافند غیر عامل یعنی استفاده از هرگونه ابزار و امکانات و زیرساخت برای مقابله با حوادث طبیعی و غیرطبیعی است و هدف این است که بازدارندگی ایجاد شود تا تلفات و خسارات مالی و جانی کمتری از حیث نیروی انسانی و تجهیزات به وجود  آید و کمترین آسیب پذیری را داشته باشیم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان ادامه داد: از همه مهم تر اینکه بتوانیم دوباره خود را برای ادامه ماموریت که همانا تامین امنیت است ،سازماندهی کنیم و با استفاده از امکانات و تجهیزات که از قبل تهیه و تدارک دیده شده است در چنین روزی استفاده کنیم.

سرهنگ درویشی اضافه کرد: برای افزایش آمادگی و مقابله با چنین حوادثی دو مولفه و اقدام موثر است ،یکی ایجاد زیرساخت‌ها با رویکرد پدافندی و دوم  ارتقاء آمادگی با برگزاری رزمایش و تمرین های مکرر است

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .