جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
جابجایی روزانه 29 هزار مسافر تا ایستگاه‌های مرزی مهران
قم فردا: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از جابجایی روزانه 29 هزار مسافر تا ایستگاه‌های مرزی توسط ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  حسین مومنی موحد با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم به زائرین اربعین حسینی، اظهار کرد: در این ایام بالغ بر 58 دستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین و انتقال آنها به ایستگاه‌های مرزی پیش‌بینی شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه روزانه جابجایی 29 هزار مسافر توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در مرز مهران به صورت شبانه روزی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: اتوبوس‌های اعزامی از شهر مهران تا ایستگاه‌های مرزی مسافرین را جابجا می‌کنند.
مومنی موحد با تاکید بر اینکه در حال حاضر جابجایی به صورت یکطرفه به سمت مرز است، گفت: بازرسان اعزامی سازمان با دو واحد گشت بر عملکرد ناوگان نظارت کرده و در صورت نیاز خودروها را در ایستگاه‌های پر تردد مستقر می‌کنند.
وی با بیان اینکه تعمیر گاه اعزامی با اکیپ کامل نیز 13 مورد خدمات تعمیراتی به اتوبوس‌ها ارائه کرده است، افزود: خدمات رسانی تا بیست و ششم آبان‌ماه ادامه دارد و در صورت نیاز و درخواست، آماده خدمات رسانی بیشتری خواهند بود.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .