جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
امیرآبادی در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
ضرورت توجه ویژه به فرهنگ عمومی در قم
نماینده مردم قم با اشاره به اینکه حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری در جلسات شورای فرهنگ عمومی استان شرکت می کند، گفت: بحث فرهنگ عمومی در قم بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

  احمد امیرآبادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به فرهنگ عمومی ، اظهار داشت: متولی بحث فرهنگ، شورای فرهنگ عمومی استان ها می باشند البته شورای فرهنگ عمومی کشور هم داریم که وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارشاد متولی آن می باشد.

وی ادامه داد: مجموعه آداب ، سنن و آن ارزش ها و باید و نبایدهایی که در جامعه در انزار عموم مردم قرار دارد باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و روی آن کار کرد به خصوص بحث فرهنگ دینی ملت ایران و همچنین مباحث این چنینی را باید بیشتر توجه کرد.

نماینده مردم قم در مجلس بیان داشت: شهر مقدس قم به عنوان ام القرای جهانی اسلام هم یکی از شهرهایی است که در بحث فرهنگ عمومی باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی عنوان داشت: شورای فرهنگ عمومی استان هم معمولا جلساتی را برگزار می کند  که بیشتر مباحث فرهنگی است و مسئولیت دبیر خانه هم با اداره فرهنگ ارشاد می باشد که از بین نمایندگان استان حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری در جلسات آنها شرکت می کند .

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .