سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
قم فردا مطرح می کند؛
نهضت مطالبه گری از دریچه رسانه
پایگاه خبری- تحلیلی قم فردا در جهت لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم مطالبه گری از مسئولان به صورت سلسله وار، اخبار و گزارش هایی با همین موضوع و تحت عنوان کلی" نهضت مطالبه گری از دریچه رسانه" منتشر می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر نه یک بار و دو بار بلکه چند ده بار بر لزوم مطالبه گری از مسئولان در زمینه انجام مطلوب ماموریت ها و رسالت ها تاکید کرده اند و شاید آخرین بار آن مربوط به دیدار چند هفته گذشته اعضای مجلس خبرگان رهبری با ایشان شود که معظم له به طور خاص از این نهاد خواستند که از مسئولان در عرصه های مختلف به ویژه در رابطه با حفظ و تقویت روحیه انقلابی در کشور مطالبه گری داشته باشند.

با توجه به این که یکی از وظایف کلیدی رسانه ها خاصه در تراز نظام و جامعه اسلامی، همین مساله است، از این رو پایگاه خبری – تحلیلی قم فردا بر آن است تا در این راستا به ویژه در ابعاد استانی دست به مطالبه گری از مسئولان بزند.

البته ناگفته نماند هر چند که در بطنِ مطالبه گری، نقد و چالش امری طبیعی است اما بی شک ، نقد دلسوزانه و منصفانه ، مراد و منظور ما از این تلاش و تکاپوی رسانه ای است بلکه به این واسطه زمینه و بستری فراهم شود تا گره ای از مشکلات مردم گشوده شده و مسئولان در فرآیند بهتر خدمت رسانی بتوانند در جهت ارتقای سطح رضایتمندی مردم به خصوص مستضفعان و پابرهنگان که قطعاً ولی نعمتان حقیقی انقلاب هستند، با توفیق بیشتری همراه باشند.

ناگفته پیداست رسانه ای که داعیه انقلابی بودن و دفاع از مردم را دارد، در عین توجه جدی به حفظ مصالح و منافع انقلاب و ملت، با هیچ کس ولو با هر تابلوی سیاسی و اجتماعی عقد اخوت دایمی نبسته و وامدار هیچ جریانی جز رهپویان واقعی انقلاب و رهروان ولایت نیست.

البته در این بین، "قم فردا" با کمال میل و رغبت ، آماده پاسخگویی مسئولان استان در رابطه با سوالات و مطالبات مطرح شده می باشد.

 

 انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .