جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
مدیرکل مدیریت بحران استان قم :
تمام دستگاه‌های امدادی در قم آماده‌باش هستند
مدیرکل مدیریت بحران استان قم با اشاره به اعزام یک اتوبوس آمبولانس و یک تیم امدادی به جهت کمک به هم‌وطنان در کرمانشاه، گفت: تمام دستگاه‌های امدادی استان آماده‌باش هستند.

   محسن اروجی در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا با اشاره به زلزله اخیر در غرب کشور ، اظهار داشت: زلزله دیشب طبق اعلام کارشناسان در مرز ایران و عراق به وقوع پیوسته است و درغرب کشور ایران هم بر اساس گزارش‌ها و نیروهای امدادی که ارائه‌شده است خساراتی واردشده است.

وی ادامه داد: بر اساس همین اتفاق در کل استان قم هم این زلزله احساس شده است و خسارتی در بخش‌ها و شهر قم نداشته‌ایم.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم با اشاره به آماده‌باش بودن تمام دستگاه‌های امدادی، گفت: با توجه به اینکه کانون زلزله در عراق بوده است ، امیدواریم مشکلی در مرکز کشور رخ ندهد.

وی اضافه کرد:  اما همیشه باید برای وقوع سوانح طبیعی مانند زلزله آماده بود و اقداماتی ازجمله مقاوم‌سازی ساختمان‌ها، بیمه کردن و اقدامات اولیه که برای  پناه گیری و تخلیه ساختمان‌ها هست باید انجام گیرد.

اروجی با اشاره به پس لرزه ها در قم ، بیان داشت: با توجه به اینکه کانون زلزله در غرب کشور و به نوعی در خاک عراق بوده است، پس لرزه ها هم در استان های اطراف رخ خواهد داد.

وی خاطرنشان شد: از استان قم یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک تیم امداد به کرمانشاه جهت كمك به هم‌وطنان آسيب ديده اعزام شده است.

 

انتهای پیام/160

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .