سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
انتقال بیش از 26 هزار زائر اربعین حسینی از پایانه مرکزی قم
قم فردا: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: در اربعین امسال 26 هزار و 952 زائر از پایانه مرکزی به مرزهای عراق اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رضا پوریافر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در پایانه مرکزی مسافربری شهر قم در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: در اربعین امسال 26 هزار و 952 زائر از پایانه مرکزی به مرزهای عراق اعزام شدند.
وی با اشاره به کیفیت و کمیت و نحوه ارائه خدمات گوناگون در پایانه مرکزی خاطرنشان کرد: از یک آبان تا اربعین حسینی با سرویس دهی 667 دستگاه اتوبوس این تعداد مسافر به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه اعزام شدند.
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه در این ایام کلیه نیروهای اداری، خدماتی و انتظامی سازمان به صورت آماده باش و 24 ساعته به زائرین عتبات عالیات خدمت رسانی می‌کردند افزود: تشکیل ستاد خدمات رسانی اربعین حسینی، تشکیل جلسه با انجمن صنفی رانندگان و شرکت‌های حمل و نقلی، پلیس پایانه و واحد انتظامی، برپایی موکب کریمه اهل بیت(ع) در پایانه مرکزی و خدمات رسانی به زائرین را از جمله اقدامات صورت گرفته در این ایام بوده است.
وی خاطرنشان کرد: پاسخگویی مرکز پیام سازمان و راهنمایی زائرین، سیاهپوش کردن پایانه‌ و پارکسوارها، آماده سازی و نظافت مسجد پایانه، تامین آب آشامیدنی برای زائرین، برپایی نماز جماعت و مراسم عزاداری، توزیع بسته‌های فرهنگی بین زائرین و... از دیگر خدماتی است که در این ایام به زائرین ارائه شد.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .