سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
اجاره اراضی دولتی با کاربری نیروگاه خورشیدی
مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان قم اعلام کرد: قرارداد اجاره اراضی دولتی با کاربری نیروگاه برای احداث نیروگاه خورشیدی مابین اداره کل راه و شهرسازی استان قم و شرکت توسعه انرژی خورشیدی غدیر قم منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، مجتبی صفری گفت: قرارداد اجاره اراضی دولتی در راستای اجرای مقررات قانون زمین شهری منعقد گشته و مفاد آن برای طرفین لازم الاجراست.

مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان قم ضمن اشاره به این که اجاره این اراضی جهت بهره مندی همشهریان از انرژی پاک است، توضیح داد: مجموع مساحت اراضی اجاره داده شده دویست هزار مترمربع، واقع در کیلومتر سه جاده کوه سفید می باشد که طرف قرارداد متعهد است عملیات اجرایی آن را از آبان ماه آغاز کند.

وی با بیان این که اراضی مذکور صرفاً جهت احداث نیروگاه خورشیدی بوده، اظهار داشت: با احداث این نیروگاه ظرفیتی بالغ بر 10 مگاوات برق تولیدی در آینده به چرخه مصرفی شهر افزوده می شود.

 مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان ضمن تاکید به فرهنگ سازی در استفاده از انرژی پاک گفت: این انرژی هیچگونه آلودگی زیست محیطی نداشته و به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .