جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره در قم
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از   پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " احمد کرمی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت از ساختمان های نیمه کاره درسطح استان، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند از ساختمان نیمه کاره موصوف یک درب آهنی توسط سارق یا سارقان احتمالی به سرقت رفته است.
سرهنگ کرمی ادامه داد: کارآگاهان با انجام یکسری اقدامات پلیسی پی بردند یک فقره دیگر از سرقت ساختمان نیمه کاره بوقوع پیوسته که با توجه به اینکه احتمال دو سرقت از سارقان مورد نظر متصور است، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد : پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد در ساختمان نیمه کاره دیگر، دو عدد شمشه ودو عدد پنجره و درب ساختمان به سرقت رفته است.
سرهنگ کرمی بیان داشت: ماموران پس از تلاش های صورت گرفته نهایتاً درگشت زنی نامحسوس از ضایعات فروشی های سطح استان اموال سرقتی را شناسایی و سارق و خریدار اموال مسروقه را دستگیر می کنند.
وی عنوان کرد: با به کارگیری یکسری تحقیقات پلیسی و ارائه مدارک و مستندات مربوطه توسط ماموران، سارق و مالخر چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به سرقت موصوف اعتراف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان گفت : در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار قانوني مناسب روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .