جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
علیرضا فغانی: از انتخاب فیفا خوشحالم
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، علیرضا فغانی بار دیگر با کسب جواز حضور در جام جهانی افتخاری دیگر برای فوتبال ایران شکل داد. فغانی که سابقه قضاوت در فینال جام کنفدراسیون‌ها و فینال المپیک را نیز در کارنامه دارد، در خصوص انتخابش به عنوان یکی از داوران حاضر در جام جهانی روسیه گفت: البته این انتخاب نهایی نیست و فقط از داوران برای حضور در کلاس دعوت شده است. از انتخاب مسئولین فیفا تشکر می‌کنم این باعث شد انگیزه‌ام بیشتر شود البته هنوز هیچ چیزی تمام نشده و دو کلاس تا حضور در جام جهانی باقی مانده است.


فغانی با اشاره به انگیزه‌های خود در روسیه گفت: همانطور که گفتم هنوز چیزی تمام نشده و در فرصت باقیمانده بیشترین تلاشم را خواهم کرد تا نماینده موفقی برای کشورم باشم. امیدوارم در جام جهانی نیز بتوانم قضاوت خوبی داشته باشم و تا مراحل پایانی پیش بروم.

 

فغانی در خصوص زلزله‌ای که در استان کرمانشاه اتفاق افتاد گفت: بابت این موضوع خیلی ناراحت شدیم. به مردم استان کرمانشاه بابت این ضایعه تسلیت می‌گویم ولی چیزی که خیلی مهم است این است که خوشبختانه مملکت ما از نظر مالی آنقدر غنی هست که مشکل مالی نداشته باشیم ولی همیشه دست به دامان مردم می‌شویم. امیدوارم مسئولین و دولت رسیدگی بیشتری دراین خصوص انجام بدهند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : جام جهانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .