جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با قم فردا؛
اظهارات مولوی عبدالحمید درباره مردم زلزله زده کرمانشاه غیرمنطقی و غیرعقلانی است
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات اخیر مولوی عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان درباره گناهکار بودن مردم زلزله زده کرمانشاه، غیرمنطقی، غیرکارشناسی و غیرعقلانی است.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا  در گفتگو با خبرنگار قم فردا، در اعتراض به اظهارات اخیر مولوی عبدالحمید درباره مردم زلزله زده کرمانشاه اظهار داشت: اظهارات اخیر مولوی عبدالحمید امام جماعت مسجد مکی زاهدان درباره گناهکار بودن مردم زلزله زده کرمانشاه، غیرمنطقی، غیرکارشناسی و غیرعقلانی است.

وی افزود: در یک چنین شرایطی، همه ما موظفیم از هموطنان زلزله زده کرمانشاهی خود که کودکانشان را به خاطر اینکه در سرما یخ نزنند در داخل پلاستیک نگهداری می کنند دلجویی و اشک یتیمانشان را پاک کنیم و دست آسیب دیده و نیازمندی را بگیریم.

حسینی کیا ادامه داد: نه اینکه با بیان اظهارات نابخردانه، آن هم از زبان کسی که خودش را در حد یک امام جماعت می داند، باعث جریحه دار شدن احساسات مردم ولایت مدار و اصیل کرمانشاه شویم. اما متاسفانه این حرف زده شده و باعث رنجش مردم این مرز و بوم شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس بیان داشت: به خصوص آن که مردم غیور کرمانشاه یک بار در جنگ دین خود را نسبت به انقلاب و نظام ادا کرده و عزیزان و خانمان خود را از دست داده اند.

وی تصریح کرد: پس اگر قرار باشد که هر کسی خانمان خود را از دست می دهد و دچار آوارگی می شود، بگوییم که او گناهکار است، جنگ که دیگر گناه مردم کرمانشاه نبود که همه چیز خود را در آن از دست داده و حدود ده هزار شهید تقدیم نظام انقلاب اسلامی کردند. لذا این با آن منطق آقای مولوی منطبق و همراه نیست.

حسینی کیا یادآور شد: تاسف بارتر آن که در منطقه خود جناب آقای مولوی عبدالحمید، مردم بی گناه را به رگبار بسته و سر بریده و شهید می کنند! به راستی این به خاطر کدامین گناه است؟!

وی ابراز داشت: لذا این سخنان آقای مولوی عبدالحمید بدون منطق و استدلال محکم قرآنی و دینی و در یک کلام حرف بی ربطی است که قطعا یک انسان عاقل چنین حرفهایی را بر زبان نمی آورد.

نماینده مردم سنقروکلیایی در پایان خاطرنشان کرد: بنده شخصا به خاطر حرف های نابخردانه ایشان از مردم ایران و به خصوص عزیزان کرمانشاهی عذرخواهی می کنم.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .