پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
حجت الاسلام ذوالنور در گفتگو با قم فردا؛
تلاش خبیثانه ترامپ در معرفی بیت المقدس به عنوان پایتخت اسراییل، بی ثمر خواهد بود
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغال گر قدس گفت: بدون شک کار آقای ترامپ بی نتیجه و بی خود خواهد بود؛ قطعأ حزب الله ، حماس، حشدالشعبی، گردان‌های عزالدین قسام و هر کسی که دل در گرو قبله اول مسلمان ها (بیت المقدس) دارد، آرامشی برای رژیم صهیونیستی در بیت المقدس رقم نخواهند زد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر این که رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغال گر قدس اقدام خواهد کرد ، اظهار داشت: این تلاش نامبارک و خبیثانه است که از گذشته های دور مدنظر رژیم صهیونستی و آمریکایی ها بوده منتها آمریکایی ها با توجه به احساسات مسلمان ها تا کنون جرأت ورود به چنین مقوله ای را نداشتند.

وی افزود: امروز سران عربستان سعودی ، حاکمان وابسته و غاصب عربستان دستشان در دست آقای ترامپ و سران رژیم صهیونستی است و یک چنین اختلافی را با ایجاد جنگ نیابتی در بین کشورهای اسلامی ایجاد کردند بنابراین طبیعی است که فضا را برای چنین اقدام خبیثانه ای تقریبأ آماده ببینند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ممکن است آقای ترامپ چنین اقدامی را با جهالتی که دارد رقم بزند ولی آن ها غافل هستند که با ایجاد و پیدایش رژیم نامشروع صهیونیستی آن ها هم همین اهداف شوم را دنبال می کردند و ناموفق شدند.

وی با یادآوری تولد خاورمیانه جدید که دولت آمریکا، انگلیس، حمله غرب، عراق و افغانستان در همین راستا بود ، تصریح کرد: هیچ گاه جمله خانم رایس یادمان نمی رود که گفت درگیری ها و جنگ های عراق و افغانستان درد زایمان تولد خاورمیانه جدید است ولی شاهد بودیم با همه هزینه ها و تلاش هایشان نتوانستند خاورمیانه جدید را با محوریت رژیم صهیونستی و حذف محور مقاومت دنبال کنند.

ذوالنور افزود: بدون شک کار آقای ترامپ بی نتیجه و بیخود خواهد بود زیرا افکار عمومی مسلمانان در دنیا جریحه دار می شود و وجدان آن ها بیدار خواهد شد؛ یقینأ در ایجاد انزجار بیشتر نسبت به رژیم صهیونیستی، نظام سلطه، آمریکا و همچنین در وحدت مسلمانان مؤثر خواهد بود و بدون شک مسلمانان نخواهند گذاشت آب خوش از گلوی صهیونیستی ها پایین برود.

وی تأکید کرد: قطعأ حزب الله ، حماس، حشدالشعبی، گردان‌های عزالدین قسام و هر کسی که دل در گرو قبله اول مسلمان ها (بیت المقدس) دارد ساکت نخواهند ماند و آرامشی برای رژیم صهیونیستی در بیت المقدس رقم نخواهد خورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خاتمه افزود: قطعأ انگیزه حزب الله حماس، فتح و سایر جنبش های ضد صهیونیسم برای یک مبارزه قاطع تر، مستمر و به طور جدی تقویت خواهد شد که به ضرر اسرائیل ختم می شود و این هم در روایات و اخبار آخر الزمان با وعده های الهی که دشمنان زوال پذیر هستند تحقق می یابد و بدون شک رژیم صهیونیستی هر چند چنین اقدامی انجام دهد نابودی خود را تسریع می بخشد.

 

انتهای پیام/110

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .