پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
دختران جذاب «سيلوستر استالونه» را بشناسيد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  برترين ها - ترجمه از حسين علي پناهي: سيلوستر استالونه تنها يک بازيگر خوش فرم و قهرمان جدي فيلم هاي اکشن نيست، او شوهر مدلي خوش چهره به نام جنيفر فلاوين و پدر سه دختر زيبا به نام هاي سوفيا، سيستين و اسکارلت است. اين سه دختر خوش سيما چنان چشم ها را در مراسم گلدن گلوب 2017 خيره کردند که به آن ها لقب «بانوان گلدن گلوب» دادند. هر کدام از اين دختران زيبا شخصيت خاص خود را دارد و به نظر مي رسد که آينده اي روشن در انتظار اوست. در ادامه اين مطلب مي خواهيم شما را بيشتر با اين دختران فوق العاده و رابطه ي پويايشان با پدر سوپر استار خود آشنا کنيم.
1-دختران سيلوستر استالونه حرف اول و آخر را در خانه مي زنند
وقتي که به سيلوستر استالونه فکر مي کنيد واژه هاي مانند «عضلاني» و «تندخو» يا «سرسخت» به ذهنتان خطور خواهد کرد اما به گفته ي خود او درمصاحبه اي در سال 2016، زندگي با اين همه زن در اطرافش به مقدار زيادي او را نرم کرده است. وي همچنين گفته که همسر و سه دخترش حاکمان مطلق خانه بوده و همين که او را به خانه راه مي دهند جاي شکر دارد! وي در اين مورد با شوخي چنين گفته است:" من اصولاً دهانم را مي بندم تا موجي عليه ام به راه نيفتد".
استالونه در مورد همسرش که نزديک به 20 سال است با هم زندگي مي کنند نيز چنين مي گويد:" باز هم مي گويم که او فوق العاده است. اما [در خانه ما] خانم ها همه کاره اند. خانم ها قانون را تعيين مي کنند. حتي سگ ها نيز همه خانم هستند و هيچ سگ نري در خانواده ما وجود ندارد". وي گفته که حس مي کند حضور اين همه زن در اطرافش او را نرم خو کرده است.
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
2-استالونه براي آن ها پدري نکرده است
بعد از بردن جايزه گلدن گلوب براي بهترينبازيگر نقش مکمل در فيلم «کريد» (Creed)، سيلوستر استالونه جزيياتي از زندگي شخصي و خانوادگي خود را به زبان آورد. در واقع او اذعان کرد که بازي در فيلم هاي متعدد و شلوغي کاري باعث شده که وي اغلب از فرزندانش دور باشد و در تمام طول زندگي اش تلاش داشته که اين مشکل را به نحوي حل کند. وي در مورد ديدگاه فرزندانش نسبت به شغل و شهرت او چنين گفته است:" آن ها در واقع هيچ چيزي در مورد من نمي دانستند و اگر بخواهم حقيقت را به شما بگويم من به نحوي يک بازيگر آواره بودم. هميشه در جاده و در حال سفر بودم. اما بعدها فهميدم که خانواده همه چيز است".
سيلوستر گفته که دوست ندارد فرزندانش ديدگاه منفي نسبت به او داشته باشند، به ويژه وقتي که به گذشته کودکي خود بر مي گردند. وي گفته که همسرش همواره از بچه هايشان مراقبت کرده و نقش اصلي در بزرگ کردن آن ها را بر عهده داشته است. وي دراين باره مي گويد:" در نهايت آن ها مي فهمند که پدر دوست داشتني دارند و فيلم بازي کردن فوق العاده است اما بايد زندگي کنند. من تمام امتيازات را به همسرم مي دهم زيرا به عنوان يک پدر من بسيار رقت انگيز هستم اما او فوق العاده است".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
3-استالونه به آن ها مبارزه کردن را ياد داده است
اگر چه استالونه بيشتر وقت خود را در جاده و مسافرت گذرانده است اما سعي کرده برنامه اي روتين و منظم را طرح ريزي کند که هر روز بتواند ساعاتي را در کنار دخترانش باشد و تا به امروز به اين برنامه وفادار مانده است. سوفيا در مصاحبه اي در اين مورد چنين گفته است:" ما واقعاً خيلي زود از خواب بيدار مي شويم، مثلاً 6 صبح، و 20 حرکت شکم و شنا انجام مي دهيم، تمرين پرتاب وزنه انجام مي دهيم- او از ما مي خواهد که به دليل خاصي در پرتاب وزنه خوب عمل کنيم- ياد مي گيريم که چطور ضربه مشت بزنيم و گلف تمرين مي کنيم". مادر آن ها در مصاحبه اي با روزنامه تلگراف در مورد برنامه روزانه خانواده خود چنين گفت:" سيلوستر آموزش مشت زني را در چهار سالگي با آن ها شروع کرد.
هر روز قبل از مدرسه آن ها بايد تمرين مشت زني مي کردند، توپ بسکتبال پرتاب مي کردند يا حرکت شکم و حرکت شنا انجام مي دادند و منظورم روشي کاملاً پسرانه است". سيستين نيز گفته است که به لطف آموزش هاي پدر آن ها هيچ گاه در مدرسه مورد اذيت و آزار قرار نگرفته "زيرا کار ما تنها خريد کردن نبوده است: مي توانيم مشت بزنيم، مي توانيم وزنه پرتاب کنيم و مي توانيم سريع تر از يک پسر بدويم".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
4- استالونه با نامزدهاي دخترانش خشن رفتار نمي کند
با سه دختر بوکسور و ورزيده شايد با خود فکر کنيد که سيلوستر شايد پدر سختگيري بوده که از پرنسس هاي خود در مقابل هر گونه خواستگاري مراقبت خواهد کرد اما ان طور که مشخص شده او اصلاً مانند آن چه که در فيلم هايش ديده مي شود شخصيت سرسخت و خشني ندارد. سيستين در مصاحبه اي در اين مورد گفته است:" شايد فکر کنيد که وي با اين مسئله شديداً مخالف است زيرا او رامبو است و وقتي که خواستگاران مي آيند او با يک بازوکا در خانه حاضر خواهد شد، اما واقعيت اين است که او بسيار مهربان است".
سوفيا نيز گفته که او به پسراني که قدرت بدني کافي نداشته و به خواستگاري آن ها مي آيند حساسيت زيادي ندارد و در مصاحبه اي در اين باره چنين گفته است: " او خيلي نرم خو است. کاري که او هميشه مي کند اين است که وقتي دست [خواستگاري] را مي فشارد مي گويد مثل يک مرد دستم را فشار بده و هر بار که آن ها باز مي گردند مي گويند آقاي استالونه اين بار بهتر نبود؟".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
5- آن ها به طور مشترک لقب بانوي گلدن گلوب را در اختيار داشتند
بنياد خبررساني خارجي هاليوود هر سه دختر استالونه را براي انجام وظايف بانوي گلدن گلوب 2017 انتخاب کرد و اين اولين بار است که دو يا چند خواهر توانسته اند چنين عنوان فاخري را بدست آورند. آن ها نيز در يک سخنراني مشترک اعلام کردند که لحظه تاريخ ساز زندگي شان را به خوبي درک کرده اند، از اين که بخشي از سنت مراسم گلدن گلوب بوده اند شوکه شده اند و البته از اين که عضوي از خانواده ي يک سازمان بوده اند که بارها به فيلم هاي پدرشان ارج نهاده به خود مي بالند. در اين زمينه، سوفيا، سيستين و اسکارلت که در زمان برگزاري اين مراسم به ترتيب 21، 19 و 15 ساله بودند به دختران ديگري مانند داکوتا جانسون (دختر ملاني گريفيث) و کورينه فاکس (دختر جيمي فاکس) پيوستند که قبلاً مفتخر به کسب اين عنوان شده بودند.
آن ها در طول برگزاري مراسم به خوبي روي صحنه حاضر شده و مسئوليت خود را بدون مشکل انجام دادند. سيستين گفته وقتي که روي صحنه با لئوناردو دي کاپريو مواجه شده و او گفته که به ياد دارد از طريق پدر و مادر سيستين در کودکي با او آشنا شده قلبش در حال بيرون زدن از سينه اش بوده است. اسکارلت نيز گفته وقتي که به رايان گاسلينگ تبريک گفته و او برايش لبخند زده نزديک بوده غش کند و سوفيا نيز گفته هنگام سخن گفتن با رايان رينولدز دچار لکنت زبان شده است.
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
6- سوفيا مدرک دانشگاهي دارد
به عنوان بزرگ ترين دختر ستاره سرشناس فيلم هاي اکشن و رزمي، سوفيا وجهه عمومي خود را به خوبي حفظ کرده است. او به ندرت مصاحبه مي کند اما در يکي از معدود مصاحبه هايش گفته که وي از خواهرانش جدي تر است. وي ليسانس ارتباطات خود را از دانشگاه کاروليناي جنوبي گرفته و عضو انجمن خواهران دلتا جما است. گفته شده که وي به دنياي سينما و کارآفريني علاقه دارد. همچنين وي عاشق دنياي مد و طراحي بوده و دوست دارد با دوستان و خانواده اش خوش بگذراند. سفر کردن و گردش نيز در ميان اولويت هاي تفريحي او قرار دارد و تاکنون بارها به ونيز، پاريس، لندن و کارائيب سفر کرده است. اگر چه وي اکنون در بزرگسالي به يک زن جوان موفق تبديل شده اما در کودکي به يک بيماري نادر مبتلا شده بود که به خاطر آن زماني که تنها دو ماه و نيم سن داشت مورد عمل جراحي قرار گرفت.
در واقع وي براي ترميم سوراخي که در قلبش وجود داشت مجبور شد در اين سن عمل جراحي قلب باز انجام دهد. سيلوستر در آن زمان در مصاحبه اي چنين گفت:" من تمام اين شب ها را در کنار جنيفر در بيمارستان بودم. در 9 هفته گذشته دو معجزه در زندگي من رخ داده است- اول اين که دخترم به دنيا آمد و دوم اين که دخترم بار ديگر به زندگي برگشت". سوفيا يک بار ديگر نيز در سال 2012 مورد عمل جراحي قلب قرار گرفته و خوشبختانه نتيجه موفقيت آميز بوده است. وي در مصاحبه اي گفته که به دقت وضعيت سلامتي خود را مديريت مي کند:" هر روز به قلبم فکر مي کنم. غذاي سالم مي خورم و از آن جايي که نسبت به افراد طبيعي بيشتر خسته مي شوم بايد در هنگام ورزش کردن بسيار مراقب خودم باشم".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
7- سيستين عاشق دنياي مد است
دختر دوم استالونه، سيستين، دختر خوش استايل خانواده است که مسير مادر خود را دنبال کرده و وارد دنياي مد و فشن شده است. وي تا همين حالا نيز نظر عکاسان مشهوري را جلب کرده و روي جلد مجله ي «Vogue» نيز ظاهر شده و بسياري آينده ي خوبي را براي وي در اين زمينه پيش بيني مي کنند. سيستين مادرش را بزرگ ترين حامي خود در اين عرصه مي داند. وي در مصاحبه اي با مجله مذکور در مورد مادرش چنين گفته است:" او به من آموخت که به موقع حاضر شوم و براي انجام هر کاري که بهترين ديد را به عکاس مي دهد آماده باشم.
کمي زود رسيدن، کمي بيشتر ماندن و اين بين تا جايي که مي توان سخت تلاش کنم". اگر چه بسياري از مدل ها در صورت موفقيت به دنياي بازيگري روي مي آورند، و علي رغم اين که پدرش يک اسطوره در دنياي هاليوود است اما سيستين قصد ندارد وارد اين مسير شود و گفته که به اندازه ي علاقه به مدلينگ از بازيگري خوشش نمي آيد.
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
8- اسکارلت رفتاري پسرانه دارد
اسکارلت ته تقاري خانواده و سوگلي پدرش است. اگر چه او هنوز براي فکر کردن به شغل آينده اش بسيار جوان است اما به نظر مي رسد او از ثروتمند بودن بسيار لذت مي برد. زمان هايي که همراه با پدرش به سفر دور دنيا نمي رود به ورزش دووميداني در دبيرستانش پرداخته يا بسکتبال بازي مي کند و علاقه ي زيادي به آرايش و مصاحبه کردن نيز ندارد. در ميان دختران استالونه به نظر مي رسد اسکارلت تنها کسي است که توانايي هاي جسمي پدرش را به ارث برده است.
در مي 2016، سيلوستر استالونه با قرار دادن ويديويي از دخترش در حال دويدن در صفحه اينستاگرامي خود او را «صاعقه» ناميده بود. يکي ديگر از توانايي هاي منحصر به فرد اسکارلت حس شوخ طبعي وي است که باعث شده خواهرانش فکر کنند وي در آينده کمدين مشهوري شود. او وقت بيشتري را با پدرش گذرانده و رفتاري نسبتاً پسرانه دارد.
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
9- هيچ کدام از آن ها به بازيگري علاقه ندارند
اگر چه سيستين از قبل براي خود نامي در دنياي مدلينگ دست و پا کرده اما گفته که مي خواهد وارد دانشگاه شود. سوفيا نيز گفته که دوست دارد يک خط توليد لوازم آرايشي يا لباس را راه اندازي کند و بعد از آن نيز علاقه ي بسيار کمتري به بازيگري و کارآفريني دارد اما گفه که بعيد مي داند مانند پدرش وارد دنياي سينما شود. سوفيا درباره اولين نقش آفريني خواهرش اسکارلت در فيلم «دستت را به سوي من دراز کن» (Reach Me) در سال 2014 چنين گفته است:" فکر نمي کنم هيچ کدام از ما ژن بازيگري داشته باشيم". اسکارلت نيز خود در اين باره چنين گفته است:" در واقع من بايد تنها يک جمله کوتاه مي گفتم و آن ها نيز مجبور شدند همان را به نصف تغيير دهند! واقعاً تحقيرآميز بود".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
10- آن ها با پست هاي اينستاگرامي پدرشان مشکلي ندارند
صفحه شخصي اينستاگرام سيلوستر استالونه را همه با ويديوهايي از زندگي خانوادگي او که بسياري از آن ها او را در حال تعريف کردن از دخترانش نشان مي دهد مي شناسند. اما اگر از دخترانش بپرسيد آن ها مي گويند با اين که پدرشان همواره از آن ها فيلم مي گيرد مشکلي ندارند. سوفيا در اين باره گفته است:" نه ما عاشق اين کار هستيم. اين موضوع به ما نشان مي دهد که واقعاً کي هستيم، زيا ما حقيقتاً هنوز خام هستيم، خوش مي گذرانيم، تفريح مي کنيم... صفحه ي اينستاگرام او مانند يک برنامه رياليتي شو شده است".
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟
11- برادرانشان از همسر سابق استالونه
در حالي که سه دختر استالونه بخش زيادي از توجه رسانه ها به خانواده او را به خود جلب کرده اند، استالونه از همسر سابق خود ساشا ژاک نيز دو پسر دارد. سيرجيو استالونه در سال 1979 به دنيا آمده و در سن 3 سالگي مشخص شد که به اوتيسم مبتلاست. اولين پسر استالونه با نام سيج نيز ه در سال 1976 بدنيا آمده بود در سال 2012 از دنيا رفت. بر اساس ادعاهاي رسانه ها سيج به دليل تصلب شراين که در نتيجه ي حمله قلبي رخ داده بود در سن 36 سالگي جان داده است. در مورد مرگ او هيچ قصور پزشکي يا شخصي و يا حتي مصرف موادي دخيل نبوده است اگر چه بلافاصله پس از اعلام مرگ او شايعاتي در مورد علت مرگش به رسانه ها درز کرد. سيلوستر در اين مورد گفته است:" هيچ دردي بزرگ تر از اين نيست که پدر يا مادري فرزندش را از دست بدهد.
از اين رو از اطرافيانم مي خواهم که به خاطره پسر فوق العاده با استعدادم احترام بگذارند و با مادر دوست داشتني اش، ساشا، اظهار همدردي مي کنم زيرا اين ضايعه اسفبار براي ادامه زندگي مان با ما خواهد ماند. سيج اولين فرزند ما و ستون دنياي ما بود و مصرانه از همه خواهش مي کنم که بگذارند ياد و روح پسرم در آرامش باشد". بعد از بردن جايزه گلدن گلوب، استالونه گفت که از رابطه ي خود با پسر از دست رفته اش به عنوان يک مبناي عاطفي در فيلم «کريد» استفاده کرده است.
در مورد دختران زيباي سيلوستراستالونه چه مي دانيد؟

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .