دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
جلسه روز گذشته وزیر دادگستری با نمایندگان مجلس
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، وزیر دادگستری در این دیدار ۴ ساعته با نمایندگان مجلس دستوراتی به مراجع ذیصلاح از جمله سازمان تعزیرات حکومتی صادر کرد.

به گزارش میزان میرهادی قره سید رومیانی درباره جلسه روز گذشته وزیر دادگستری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای سیاستها و اهداف عالیه وزارت دادگستری مبنی بر تعامل حداکثری با قوا، وزیر دادگستری به منظور رفع مشکلات حوزه های انتخابیه نمایندگان با آنان در دفتر دولت واقع در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری اظهار کرد: وزیر دادگستری در حدود 4 ساعت در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و توانستیم دیدارهای متعددی با نمایندگان مختلف داشته باشیم و در رابطه با مسائل روز کشور و حوزه های انتخابیه نمایندگان صحبت کنیم.

سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری گفت: در این دیدار وزیر دادگستری دستوراتی به مراجع ذیصلاح از جمله سازمان تعزیرات حکومتی صادر کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری تصریح کرد: دیدارهای روز گذشته وزیر دادگستری به سه بخش دیدار با اعضای هیات رئیسه مجلس،نمایندگان ادوار و نمایندگان فعلی مجلس تقسیم می شد.

قره سید رومیانی مطرح کرد:بر اساس این تعاملات مثبت و حداکثری، شاهد حضور مقامات عالی قضایی در مجلس شورای اسلامی و همچنین نمایندگان مجلس در قوه قضائیه در راستای تعامل و گفتگو برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.

سیدعلیرضا آوایی، وزیر دادگستری نیز گفت: ملاقات و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با نمایندگان مجلس شورای اسلامی را برای خود یک اصل و وظیفه کاری قلمداد می کنیم.

وزیر دادگستری عنوان کرد: بر این عقیده هستیم که حل مشکلات مردم برای خود و همکارانم یک نعمت الهی است که اگر از آن غفلت ورزیم،خداوند این نعمت را از ما سلب می کند.

آوایی مطرح کرد: تعاملات خوبی بین سه قوه برقرار است و این تعامل قطعا نتایج و برکات بسیار خوبی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : دادگستری
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .